Odtwarzacz DVD

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Odtwarzacz DVD

Postprzez shrek8989 » 2 mar 2008, o 22:16

Mam pytanko... Kupilem przenosiny odtwarzacz DVD do mojego Mk3 i podloczylem pod radio Pioneera.... A problem jest w tym, ze mam glos we wszystkich glosnikach ale ledwo slyszalny... Poza 2 glosnikami w polcerozdzielczej... Co zrobic, aby wykorzystac caly dzwiek (tzn. caly glso jak przy normalnym odtwarzaniu plyt z radia)...
Avatar użytkownika
shrek8989
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 17:49
Lokalizacja: zach-pom

Odtwarzacz DVD

 

Postprzez MediaX » 4 mar 2008, o 20:48

co to za odtwarzacz co za radio jakie kable gdzie go umiesciles,masz wzmacniacz??


konkretow troche wrozkami nie jestesmy
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez shrek8989 » 7 mar 2008, o 23:31

Odtwarzacz Dvd mam niemieckiej firmy "Dual". Radio Pioneera, wzamcniacz mam 600W. Caly sprzet Pioneera, glosniki takze...
Avatar użytkownika
shrek8989
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 17:49
Lokalizacja: zach-pom

Postprzez CezarC-4 » 15 mar 2008, o 01:29

Cześć. Ja też mam podobny sprzęt.Przenośne DVD Mustek podpięte pod Pionierka DEH-P70 BT i wszystko dobrze gra.Wzmacniacz też jest. Skrzynka basowa oraz wszystkie głośniki oraz głośniczki dają porządny efekt kina domowego. Trzeba jednak uważać na te przenośne dvd, łatwo je spalić.Miałem zasilane z zapalniczki i w czasie jazdy gdzieś na dołku podskoczyło, była przerwa w dostawie prądu (nie łączyło w zapalniczce) i spalił się wyświetlacz LCD.Dźwięk był tylko obraz zniknął.Kolega miał identyczny przypadek.A jakim kablem podłączyłeś DVD z radiem?Ja do swojego Pioneera dokupiłem przewód adapter AUX IN na allegro i wpiąłem go w wejście na zmieniarkę (niebieskie) i złączyłem z przewodem w wyposażeniu Dvd i Wszystko gra ok.Może podpiąłeś w nie w to wyjście w dvd? Może przewód nie łączy dobrze (wada) ??

[ Dodano: 2008-03-15, 00:31 ]
i widzę że mamy takie same monstrum pod maską :lol:

[ Dodano: 2008-03-15, 00:33 ]
http://www.allegro.pl/item327313120_ada ... poda_.html
Avatar użytkownika
CezarC-4
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 11:38
Lokalizacja: Brok


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości