nowe radio do 500 zł

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez bartek87 » 19 cze 2013, o 10:03

Tylko, że dla niektórych radio to nie tylko dźwięk, ale również i wygląd. Dlatego kolega powinien wybrać to co jemu pasuje a nie słuchać narzekających forumowiczów.

Moje radyjko kupiłem już szmat czasu temu i nie zamierzam go zmieniać bo ładnie gra i mi się podoba. Kiedyś ten model kosztował ok 2tys ;-)
Obrazek
bartek87
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 20:52
Lokalizacja: TL

 

Postprzez deusiwo » 19 cze 2013, o 18:37

ja kupiłem kenwooda i jestem mega zadowolony, moge polecić
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez prezesik » 22 cze 2013, o 20:53

Jeżeli już za gotówkę to jw PiJey pisał - używane markowe. Ja mam starego i nadal jarego Pionka DEH-3500MP, mam go już chyba z 10 lat a kupiłem już jako używkę, tylko panel ostatnio zmieniłem, bo był styrany. Jeden z pierwszych modeli z MP3, ma końcówkę MOSFET, bez wzmaka gra pięknie na zestawie odseparowanym. Nadal trzyma cenę ok. 150 PLN za używkę.
Poszukaj coś z tej marki a na pewno się nie zawiedziesz.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez LeszekGT » 5 lip 2013, o 22:57

Temat zmiany radia w golfie zawsze się obijał o ten sam problem. Można kupić radyjko za 100 zł albo nawet za 1000 zł.
Bez dystansów, wzmaka i nieseryjnych głośników zawsze każde będzie grało tak samo.

Jak kolega nie zmienia głośników, ani nie dłubie przy drzwiach, to lepiej niech kupi najtańsze JVC/Kenwooda co mu się będzie podobało wizualnie.
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez slavwek.ie » 8 lip 2013, o 10:29

LeszekGT napisał(a):Jak kolega nie zmienia głośników, ani nie dłubie przy drzwiach, to lepiej niech kupi najtańsze JVC/Kenwooda co mu się będzie podobało wizualnie.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, kiedyś pewnie zachce mu się podłubać przy drzwiach, dołożyć wzmacniacz, więc wybrał bym radio z minimalnym chociaż wyposażeniem sterującym wzmacniaczem, zwłaszcza że za 500zł można już znaleźć lepsze wyposażenie na pokładzie.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron