Niedziałające głośniki

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Niedziałające głośniki

Postprzez tomasz88 » 4 cze 2013, o 21:26

Siema, mam golfa III od października 2012 i jeszcze trochę nie ogarniam w tym temacie (mam nadzieję, że pomożecie). Mam problem z głośnikami, radio standardowe alpha oryginalne nie zmieniane - rocznik samochodu 1995 jeżeli to coś da. Problem jest taki, że głośniki na desce rozdzielczej strasznie trzeszczą (to jeszcze mogę przeboleć) a głośniki na dole z przodu nie działają... wie ktoś co mogę zrobić, żeby zaczęło grać? (golfik jest trzydrzwiowy więc z tyłu nie ma głośników) opanowałem już wyjmowanie radia haha :D ale wydaje mi się że wszystko jest podłączone... jakieś sugestie?
PS. Jeżeli ten temat się już powtarza to sorry
Avatar użytkownika
tomasz88
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Niedziałające głośniki

 

Postprzez bialy 97 » 4 cze 2013, o 21:30

A jesteś pewny ze w drzwiach są głośniki?
Avatar użytkownika
bialy 97
Gaduła
 
Posty: 664
Dołączył(a): 27 kwi 2011, o 16:13
Lokalizacja: WND-Adamówek.

Postprzez tomasz88 » 4 cze 2013, o 22:55

Heh, początkowo myślałem, że się zgrywasz ale potem z ciekawości wsiadłem do samochodu i podważyłem 'niby głośniki' śrubokrętem :D kto by pomyślał, że to plastikowe zaślepki :D no cóż.. muszę się jeszcze dużo nauczyć. Zrobiłem to samo z tymi na desce rozdzielczej i prawde mówiąc dalej pierdzą bo są stare i do wymiany ale przynajmniej wyczyściłem z nich szkło po zbitej szybie :D dzięki
Avatar użytkownika
tomasz88
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Postprzez tomasz88 » 5 cze 2013, o 00:11

A wiesz może ile kosztuje montaż głośników bocznych? (bo to chyba 16 cm jest więc taki głośniki 250W będę mógł gdzieś kupić w granicy 100zł) jak w ogóle wygląda montowanie takich głośników? bo tam nie są żadne kable poprowadzone to trzeba będzie rozbierać pewnie
Avatar użytkownika
tomasz88
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Postprzez killah » 5 cze 2013, o 00:30

postuję w tym legendarnym temacie.
killah
 

Postprzez saszelqq » 5 cze 2013, o 03:54

Oj kolego z mojego miasta, poczytaj trochę forum, a wszystkiego się dowiesz. Ja też nie miałem żadnych przewodów do głośników w drzwi, musiałem od radia poprowadzić. Polecam Ci taki zestaw, woofery w drzwi, a tweetery w podszybie, ja mam taki komplet i jestem zadowolony ;)
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Michu! » 5 cze 2013, o 08:56

tomasz88 napisał(a):A wiesz może ile kosztuje montaż głośników bocznych? (bo to chyba 16 cm jest więc taki głośniki 250W będę mógł gdzieś kupić w granicy 100zł) jak w ogóle wygląda montowanie takich głośników? bo tam nie są żadne kable poprowadzone to trzeba będzie rozbierać pewnie


Montaż głośników spokojnie ogarniesz sam (wszystko jest na forum), system odseparowany za 150zl juz daje rade ( polecam GMS ) ;-)
Avatar użytkownika
Michu!
Badacz tematu
 
Posty: 345
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:30
Lokalizacja: Knurów
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Achtel » 7 cze 2013, o 21:04

tomasz88 napisał(a):A wiesz może ile kosztuje montaż głośników bocznych? (bo to chyba 16 cm jest więc taki głośniki 250W będę mógł gdzieś kupić w granicy 100zł) jak w ogóle wygląda montowanie takich głośników? bo tam nie są żadne kable poprowadzone to trzeba będzie rozbierać pewnie


Po co płacić za montaż ???? :wstyd: Sam bez problemu to ogarniesz, kable też przeprowadzić nie problem :D Zakup guowe harmonijki w drzwi, żeby kabli nie było widać przy otwieraniu :D
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości