Nawigacja i automapa

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Nawigacja i automapa

Postprzez vnv_nation » 17 sie 2009, o 19:03

witam
mam pytanie, moze ktos sie juz tym bawil i pomoze.. zainstalowalem sobie najnowsza automape (chyba najnowsza tak pisalo przynajmniej jak sciagalem) no i jest tam fajna rzecz a mianowicie sa wgrane miejsca w ktorych najczesciej stoi policja (we wczesniej wersji AM byly tylko fotoradary stale wgrane), tylko teraz obojetnie czy dojezdzam do miejsca gdzie stoi staly fotoradar czy do miejsca gdzie po prostu czasem stoi policja to nawigacja informuje mnie tym samym komunikatem, ze na drodze jest fotoradar.. jest jakas mozliwosc rozdzielenia tych komunikatow? zeby jak jest fotoradar to niech mowi ze fotoradar a jak policja to niech mowi cos innego?
Avatar użytkownika
vnv_nation
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 19:28
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Nawigacja i automapa

 

Postprzez strzeliniasty » 17 sie 2009, o 21:54

vnv_nation, wchodzisz w folder AUTOMAPA w nawigacji nastepnie folder VOICE lub VOICES i tam zmieniasz nazwe pliku na taka sama jak punkt POI

ale najlepiej sciagnac sobi gotowy zestaw komend glosowych np. Czesia i wszystko ci sie pozmienia

ja tak mam i teraz fotoradar to fotopstryczek a suszarka to misiaczki na drodze :P

wklejam ci linka skad sobie sciagniesz rozpakujesz i caly wkleisz do folderu AUTOMAPA\VOICE
http://www21.zippyshare.com/v/56703748/file.html
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron