Moja zabudowa

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez valenti.no » 1 maja 2009, o 12:10

za 7-10 tyś to raczej nie brał bym JBLa...

[ Dodano: 2009-05-01, 12:11 ]
ale oczywiście wygląda całkiem całkiem... :-)
audio:

Clarion DXZ958RMC
DLS R6A + Scan Speak D2904/600000 + Xtant X604 + 1/2 F
JL Audio 10w0 + JL Audio a2150 + 1/2 F
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

 

Postprzez Cysiu_NS » 1 maja 2009, o 15:16

no troszke za drogo
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez piotr2 » 1 maja 2009, o 18:11

valenti.no napisał(a):za 7-10 tyś to raczej nie brał bym JBLa...
stąt moje pytanie
jaka firma to robila bo moze 3/4 ceny to robocizna.
Avatar użytkownika
piotr2
Czytacz
 
Posty: 87
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 21:50
Lokalizacja: świebodzin

Postprzez Dziku » 1 maja 2009, o 20:11

Firma na 100% swoje wzięła i to nie mało sądząć po granicy cenowej.
to już nie istotne ile liczy sie efekt końcowy.Wiadomo,że można było wstawić cos bardziej renomowanej firmy ale może akurat temu koledze odpowiada taki rodzaj basu.JBL Power to mocny sub i robi duże ciśnienie.
może właśnie o to chodziło,
Avatar użytkownika
Dziku
Gaduła
 
Posty: 677
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 11:49
Lokalizacja: WPR

Postprzez Cysiu_NS » 2 maja 2009, o 00:34

firma swoje wziela ale sam mam powera i wiem ze ta skrzynia jest po prostu za mala...
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez noname_conek » 2 maja 2009, o 17:36

skrzynie są za małe, za dużo wszystko kosztowało to jest nie tak a ja bym zrobił lepiej :cenzura: JL jest lepszy a JBL nie, ktoś woli ORIONA a ktoś CARPOWER'A dla innego Magnat jest potęgą a dla drugiego głośniki z biedronki a ja osobiście wole unitrę :D

tak można pisać wykłócać sie itp, kolega zrobił takie bo mus ie tak podobał, skrzynie są wymierzone co do litra przez fachowców [każdy fachowiec sie może pomyslić tak? tak, wiec jeden problem z głowy :P ]
cena 7-10tys bo jak wyliczał to mnie wiecej podał mi taką cene nie pamiętam dokładnie ile to go kosztowało bo szczerze nie interesowało mnie to bo to są jego pieniądze [ktoś mógłby mieć tanie? fajnie ;-) w tym wypadku może sie czeszyć że zaoszczędziłby kilka tyś złotych ;-) kolejny problem rozwiązany :ok: ]

JBL dobrze gra z bass refleksami, tak ale było by słychać sam "łomot" a nie dźwięk muzyki [jeden wielki bass] [ w car audio chodzi o dB widocznie kolega wolał postawić na jakość muzyki i martwił sie bardziej o szybę w tylnej klapę :P no to już jego wybór]

jaka firma car aucio, szczerze nie wiem wiem tyle że gdzieś w Pelplinie czy okolicach ;]

Ogólnie mówiąc to wrzuciłem fotki po to aby pokazać zabudowę a nie pisać ile kosztowało dlaczego jbl co i jak :P ja osobiście nie chciałbym takiego sprzętu bo po co? wystarcza mi to co mam ;] ktoś lubi rybki a ktoś woli grać w szachy ;-)

pozdro 300 :D
Avatar użytkownika
noname_conek
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 07:26
Lokalizacja: Nowy Staw City :D

Postprzez valenti.no » 2 maja 2009, o 21:38

ale jeśli chodzi o zabudowe to jest dość dokładna i estetyczna.. poruszamy inne kwestie- moze nie do konca związane z tematem ;-) mi osobiście chodzi tak troche o przerost formy nad treścią bo pewnie sama robocizna sporo kosztowała.. natomiast każdemu wolno robić co tylko mu sie podoba- to troche tak jak z przerabianiem samochodów- jednemu sie podoba styl niemiecki i uważa ze to jedyna słuszna "droga" a drugiemu ostre japońskie linie.. wiec wiesz... ja moze nie jestem obiektywny bo za firmą JBL nie przepadam
poza tym to jest forum wiec każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ;-)
audio:

Clarion DXZ958RMC
DLS R6A + Scan Speak D2904/600000 + Xtant X604 + 1/2 F
JL Audio 10w0 + JL Audio a2150 + 1/2 F
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości