Mio 200 czy TomTom V3?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Mio 200 czy TomTom V3?

Postprzez Drastic » 13 gru 2008, o 09:27

Tak jak w temacie :) Chciałbym tanią (do 300zł) nawigacje do mojego gofra. Upatrzyłem sobie te dwa modele ze względu na ich cene. Zależy mi głównie na dobrej mapie Polski. Którą z tych dwóch (tylko tych dwóch ;)) polecacie?
Drastic
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 12:46
Lokalizacja: Gniezno

Mio 200 czy TomTom V3?

 

Postprzez Adek19 » 13 gru 2008, o 13:44

miedzy tym wyborem to jedynie Tom Toma
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez Dam88 » 13 gru 2008, o 14:06

ja mam mio i polecam...jechalem na zlot w zeszle wakacje...zadej pomylki, pokazala wszystkie radary procz jednego :) super mily kobiecy glosik ma, fajny czytelny interfejs. ale jezdzac z nia po moim miescie czasami sie gubi w malych osiedlowych uliczkach...tak jakby miala szersze chodniki jako ulice zanzaczone :) ale za te kwote to polecam! :)
Papier ścierny: kilka złotych, Golf mk3: kilka tysięcy złotych, ścierać z niego lakier -> Bezcenne :)

>>mk3 abd by Dam88 <<
Avatar użytkownika
Dam88
VIP
 
Posty: 631
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 16:43
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez pablomed » 14 gru 2008, o 14:42

Drastic, radzę ci poczytaj na forum specjalistycznych o GPS. Nie chodzi o jakość samej mapy (są podobne we wszystkich), chodzi o możliwości łatwego upgradu map i POI, żebyś po dwóch latach nie miał zabytkowego sprzętu, i trafiał z nim do celu tylko po zabytkowych drogach. Zawsze do rozważenia jest kupno używanego palmtopa, który masz do różnych innych celów, bo podejrzewam że z nawigacji nie będziesz za cząsto korzystał.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez vnv_nation » 16 gru 2008, o 12:14

nie wiem jak jest z tomtomem, ja kupilem jakis czas temu wlasnie Mio200.. z wbudowanego oprogramowania nie korzystalem nigdy wiec niewiem jak sie sprawuje, nawigacje swoja odblokowalem, wgralem Automape i wszystko dziala idealnie.. i takie rozwiazanie tobie tez polecam :)
Avatar użytkownika
vnv_nation
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 19:28
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez patrys1989 » 26 gru 2008, o 21:57

nie kupuj tego tomtoma jesli nie chceesz od razu aktualizowac.. mapy sa tragedia.. prowadzi swietnie, ale pokrycie map to porazka bez aktualizacji sie nei obejdzie.. a w mio masz przyzwoite mapy, a aktualizacje za darmo.. z reszta mio bardzo latwo odblokowac
patrys1989
Czytacz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 kwi 2008, o 20:47
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez morsdicti » 4 sty 2009, o 16:42

ja sie przyłącze do rozmowy chociaż temat troche stary .... wczoraj kupiłem sobie te mio moov 200 i na razie to nie jestem z tego zadowolony bo nie łapie zasięgu za bardzo coś .... ogólnie jeżeli chodzi o te mapy mio to są w miarę przyzwoite problem jest jak już ktos napisał na osiedlach bo nawigacja się po prostu gubi ... na moim osiedlu w Gdańsku wyznaczyła mi najkrótsza droge do centrum ..... jadąc schodami w dół :) w sumie też i tak można he tylko pytanie jest ... czy jadąc przez całe miasto do punktu który sobie wyznaczysz tracąc czas dojedziesz do momentu w którym każde Ci jechać po schodach albo chodnikiem przez park .... czy to nie mija się z celem nawigacji he ...

Ja swoją odblokowałem i ma mniej więcej funkcje palmtopa z tym, że cały czas jest to tylko Windows CE .... ale ogólnie polecam za te pieniądze mozna z tego zrobić co się chce IGO TomToma automape ....
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości