ma ktoś taki zestaw?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

ma ktoś taki zestaw?

Postprzez michalmb » 24 mar 2008, o 13:56

Witam
Mam pytanko: czy ma ktoś taki zestaw CB RADIO TTI 880 + HUSTLER IC100??? Bo mam zamiar sobie kupić? I chciałem się dowiedzieć jak to w golfiku się sprawuje?? Antenę chce umieścić w tyle obok anteny od radia? Co myślicie? Pozdro i dzieki
michalmb
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:30
Lokalizacja: Skórcz

ma ktoś taki zestaw?

 

Postprzez pawel_ns » 24 mar 2008, o 14:05

mysle ze jezeli to jest Twoje pierwsze radyjko to bedzie dobre... antena tez wystarczajaca... umiesc ja jak najdalej od zwyklej anteny i jak juz kupisz zestawik to jedz do serwisu zeby Ci nastroili
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez kajtek » 25 mar 2008, o 00:04

ja zamawiałem to radio kumplowi z tym że bacika sobie kupił sam na prawie dwa metry, po zestrojeniu z anteną nie narzeka, w miare ściąga, ogólnie radyjko fajne wizualnie duzo funkcji, pod wzgledem odbioru przeciętne, choć sam mysle nad jego kupnem :)

[ Dodano: 2008-03-24, 23:06 ]
michalmb napisał(a):Antenę chce umieścić w tyle obok anteny od radia? Co myślicie? Pozdro i dzieki
pawel_ns już to napisał, ale tez dodam że lepiej dalej od anteny (lepszy odbiór), mysle że na środku dachu było by optymalnie!
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez michalmb » 27 mar 2008, o 22:41

mam takie pytanie: którędy najlepeij przełożyć kabel??? Chodzi zasilanie z alumulatora do kabiny???
michalmb
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 20:30
Lokalizacja: Skórcz


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości