Kostka do radia

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Kostka do radia

Postprzez kiju110 » 31 sty 2013, o 18:48

Witam, mam pytanko. Czy ta kostka będzie pasować do wyjścia z Golfa? Bo do radia mi podejdzie tylko niechce kupic złej, żeby nie było dużo rezania bo bezpieczniki popale ;D
http://allegro.pl/kostka-first-fa-4108- ... 38775.html
kiju110
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 12:18
Lokalizacja: Adamówka

Kostka do radia

 

Postprzez phase » 31 sty 2013, o 19:32

Czemu ma pasować?

Iso będzie ale czy do radia?
Avatar użytkownika
phase
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 23:08
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kiju110 » 2 lut 2013, o 10:57

Kostke dostałem od kumpla bo akurat miał, ale nie ma 2 czy 3 kabli a pozatymz auta wychodzą kable w innych miejscach niż ja mam na kostce co idzie do radia. Jakby ktos znał albo wiedział gdzie znajde kolory chociaż prądowych kabli do auta to byłbym bardzo wdzięczny. Tutaj mam tez problem z radyjkiem żeby odczytać ze schematu na radiu jak go podłączyć ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia słabej jakości ale zaznaczyłem koloarami to co jest opisane na radiu :
Pomarańczowy zasilanie anteny
Żółty pamięc
Czerwony plus
Czarny masa
Na mój rozum wynika z tego schematu z kostką, że plus jest po jednej stronie a minus po drugiej, ale na dole jest ta tabelka od 1 do 8 i tam jest zaznaczone jeden nad drugim i tak tez raczej zawsze bywa w radiach, ale tutaj jest tylko do 8 a z radia wychodzi 12 pinów ;s. Chinskie radio i weź tutaj je rozgryź ;D
Pytanko jeszcze takie czy jak podłącze minus do plus i na odwrót to spale radyjko? mi sie zdaje ze tak a kumpel mowi ze nie, nie. Co jak podlacze glosniki zle? ;> np wezme 2x minusy glosnikowe ze zlych pinow
Dzięki za odpowiedzi i możecie się śmiać ;D :lol:
kiju110
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 12:18
Lokalizacja: Adamówka


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości