JVC KD-G521

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

JVC KD-G521

Postprzez Nervusek » 21 sty 2008, o 21:50

Ma ktos z was w golfie moze takie radio? jak tak, to chcialbym wiedziec, czy na vw-owskiej instalacji macie problemy z akumulatorem? bo nie wiem dlaczego, ale na fabrycznej instalacji radio pobiera mi za duzo pradu i aku wytrzymuje tydzien czasu. Ma ktos moze pomysl jak to podlaczyc, zeby dzialalo? Aku mam nowke i ladowanie w aucie tez ok, bo jak jest radio odlaczone to nie ma problemu z aku. Wczesniej mialem to radio w dwoch innych autach i tego problemu nie bylo. Radio jest podlaczone pod zaplon. P.S. Jezeli wybralem zle miejsce na tego posta to przepraszam. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Nervusek
 

JVC KD-G521

 

Postprzez stingeros » 21 sty 2008, o 21:57

czyli masz podlaczone ze jak wylaczysz auto to radio tez odcina???
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Nervusek » 23 sty 2008, o 21:10

Dokladnie tak mialem podlaczone. Teraz mam tak podlaczone, ze sam musze wlczyc radio i wylaczyc. Zobczymy, czy teraz mi rozladuje akumulator. P.S. Myslisz, ze w moim wczesniejszym podlaczeniu mogla tkwic przyczyna?
Nervusek
 

Postprzez stingeros » 23 sty 2008, o 21:12

no wlasnie takie podlaczenie do stacyjki jest bardziej profesjonalne i bardziej mnie dziwi ze na nim ci rozladowalo....predzej wlasnie powinno ci rozladowac jak masz wszystko bezposrednio podlaczone pod aku ;/...no ale zobaczysz...
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Nervusek » 28 sty 2008, o 10:55

No to ja juz nic nie wiem. Na razie mi caly czas aku kreci, wiec nic nie zmieniam. Jezeli cos sie zacznie dziac, tzn ze moze byc radio popsute? hmm.. mialem je w innych autach i zawsze bylo wsystko w porzadku:-/
Nervusek
 

Postprzez stingeros » 28 sty 2008, o 12:49

e niesadze ze to od radia..poprostu autka roznie maja instalacje zrobiona a riadio w sumie podlacza sie zawsze tak samo i przez to roznie reaguje i moga wystapic problemy w podlaczeniu...ale ok poczekaj sprawdz co sie bedzie dzialo:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Nervusek » 31 sty 2008, o 21:29

Prawdopodobnie znalezlem z kumplem przyczyne, a konkretnie chodzi o bezpiecznik w radiu. Mam w radiu dwa wejscia na bezpiecznik i prawdopodobnie nie trzeba bylo w ogole przerabiac instalacji, bo wystarczylo przelozyc bezpiecznik. Minely chyba z 4 dni i na razie jest wszystko ok, aku pali za kazdym razem. Poczekam i cos napisze pozniej.
Nervusek
 

Postprzez K@mil » 31 sty 2008, o 21:32

Nervusek, no i bedzie wszystko wporzadku moj kuzyn w JVC tez musial przemieniac bezpiecznik z dolu na gore :D jak dobrze pamietam :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości