jakie jajka w tylnom pólke

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez $kubi » 6 mar 2008, o 15:28

Ja osobiście mam w półce głośniki peiying 3drożne które grają dużo ciszej niż reszta głośników i wszyscy jeżdżący z tyłu mówią że spoko i nic im nie przeszkadza, nic nie ryczy do ucha chodź osobiście chciałbym gdzieś jeszcze zabudować głośniki takie jak na podszybiu gdzieś koło słupka żeby było jeszcze lepiej. Na moje oko jakiś wybitny grajkoznawca granatem od pługa oderwany wsadził kiedyś w półkę głośniki dające takie drgania że auto skacze po czym stwierdził że to złe i tak narodziła się taka wizja. Niby głośniki grają do sufitu, ale przynajmniej ludzie z tyłu coś słuszą a tym z przodu nie muszą pękać bębenki. Wcześniej z tyłu było cicho i do kitu bo żeby pasażer z tyłu mógł fajnie i głośnio posłuchać muzyki to trzeba było tak podkręcić radio że z przodu po dłuższej jeździe by mi łeb pękł.

Wiochą jest wsadzenie XXXwatowych głośników w pułke w maluchu który zaraz rozpadnie się od basu :lol:
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

 

Postprzez PiJey88 » 6 mar 2008, o 22:01

piotrus23, MediaX, odpuście sobie, to nie temat na takie dyskusje, zamkne temat jeśli będziecie kontynuować sprzeczkę.
Pozdrawiam :!: ;-)

PS: co do tematu to zgadzam się z kolegą MediaX, choć lubie Blaupunkta i nigdy mnie nie zawiódł jeśli chodzi o jakość dźwięku.
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez piotrus23 » 8 mar 2008, o 22:01

ja tam wiem swoje kolego mediax pochwal sie swoim sprzetem
Avatar użytkownika
piotrus23
Members
 
Posty: 577
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:45
Lokalizacja: malbork

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości