Jakie glosniki skompletowac?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Jakie glosniki skompletowac?

Postprzez Nervusek » 20 lut 2014, o 21:43

Witam wszystkiech,

moglby mi ktos pomoc w doborze glosnikow w podszybie, przednie i tylne drzwi? mam jakies wzmacniacz 800w ze starego golfa. Chcialbym to zrobic bez tuby, bo musze miec miejsce na wozek w bagazniku :-D Pomozcie, bo ja nie mam o tych sprawach zadnej wiedzy
Nervusek
 

Jakie glosniki skompletowac?

 

Postprzez assesino » 22 lut 2014, o 00:26

Co za wzmacniacz?jakie oczekiwania co do grania,nikt tu wróżyć nie potrafi.
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Nervusek » 22 lut 2014, o 17:02

assesino napisał(a):Co za wzmacniacz?jakie oczekiwania co do grania,nikt tu wróżyć nie potrafi.


moj wzmacniacz to ADS MB-800

Nie chce robic dyskoteki, ale slucham rapu i dobrze by bylo jakby to ladnie brzmialo przy malym nakladzie pienieznym :)
Nervusek
 

Postprzez assesino » 22 lut 2014, o 20:22

Rap powiadasz, to raczej chcesz grubo na dole i to z zestawu w drzwiach,i przy małym nakładzie pieniężnym to nie możliwe.
Jakbyś miał 1500zł to coś by się pomyślało a tak to jak chcesz bas to tylko skrzynka do bagażnika i będzie taniej niż to co sobie obmyśliłeś.
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Nervusek » 23 lut 2014, o 11:08

assesino napisał(a):Rap powiadasz, to raczej chcesz grubo na dole i to z zestawu w drzwiach,i przy małym nakładzie pieniężnym to nie możliwe.
Jakbyś miał 1500zł to coś by się pomyślało a tak to jak chcesz bas to tylko skrzynka do bagażnika i będzie taniej niż to co sobie obmyśliłeś.


Tak, tylko jak pisalem wyzej.. nie mam mozliwosci wlozyc tuby bo potrzebuje miejsce na wozek dla dziecka.

A nie mozna pomprostu wlozyc glosnikow pod szybe, w drzwi przod i tyl i bedzie to w miare grac?
Ja to sie nie znam na tym i nie wiem jakie moce i rodzaje glosnikow dac zeby sie to nie gryzlo ;-)
A jakby dac w drzwi tylne glosniki basowe?
Nervusek
 

Postprzez slavwek.ie » 24 lut 2014, o 12:17

Nervusek napisał(a): A nie mozna pomprostu wlozyc glosnikow pod szybe, w drzwi przod i tyl i bedzie to w miare grac?
Wszystko zależy od tego, co uważasz za "w miarę"
Owszem, da radę złożyć zestaw na samych głośnikach w drzwi bez wspomagania subwooferem, ale wówczas napęd ze wzmacniacza i głośniki odpowiednio dobrane mocowo oraz obowiązkowe dobre wygłuszanie drzwi. Tanio tego nie ugryziesz..

Do poprawnego nagłośnienia auta wystarczy sam przód (zestaw odseparowany) grający pod wzmacniaczem, tylne drzwi zostaw w spokoju, lub jeśli bardzo się upierasz wstaw tam współosiowe głośniki podłączone pod radio.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości