Jaki woofer pod taką skrzynię?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Jaki woofer pod taką skrzynię?

Postprzez golf 1.4 » 23 paź 2015, o 00:07

Witam. Obecnie mam subwoofer Lanzar max 12 w otwartej skrzyni ale chcę to sprzedać bo zajmuje mi dużo miejsca w bagaju. Chcę kupić taką skrzynie dedykowaną http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-b ... ofera.html i teraz proszę o pomoc jaki głośnik polecacie tak do 220zł? Może zakupić Lanzar max 8? bo ten lanzar co mam obecnie gra bardzo dobrze więc może iść w stronę tej marki? Wzmacniacz to Carpower hpb-602 podłączone to jest w mostku.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Jaki woofer pod taką skrzynię?

 

Re: Jaki woofer pod taką skrzynię?

Postprzez Rzemo » 23 paź 2015, o 10:41

Na stronie bassera masz głośniki dedykowane prawie, że do tej obudowy. Lanzar raczej nie zagra dobrze w takim boczku, gdyż ma parametry nieodpowiednie do niskolitrażowej skrzyni.
Avatar użytkownika
Rzemo
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 09:56
Lokalizacja: Rzeszów woj. Podkarpackie
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jaki woofer pod taką skrzynię?

Postprzez bogib184 » 23 paź 2015, o 18:38

Ten Lanzar się nie nadaje, zresztą i w innych obudowach to też tłuczek. RE8 z tanich, a dobrych 8". Druga sprawa - ta obudowa jest słaba. Znajomy człowiek kupił i to bubel jest, wykonany z 12 mm mdf, front tylko grubszy, a sama obudowa się po prostu rozeszła. Piszę jak to w realu wyglądało, całą obudowę człowiek robił od nowa po swojemu. Kolejna sprawa, trzeba być świadomym, jak gra taki subwoofer.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości