jaka średnica głośników

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

jaka średnica głośników

Postprzez deprim86 » 27 gru 2007, o 00:09

:-D Witam może mnie ktoś poinformować jakie głośniki sobie kupić znaczy się jaka srednica żeby weszły mi w przednie drzwi do golfa 3 i jaka jest średnica głośników tych na desce rozdzielczej. Taka oryginalna żeby nic nie przerabiać tylko kupić i zamątować w oryginalne otwory na głośniki, przepraszam za takiepytania ale po prostu nie wiem :cry: i jaka najlepiej moc wat 150,, 200, 300 ?? Chodzi mi o normalne słuchanie muzyki bez zadnego "wariowania" żeby nie skrzeczały tak jka moje teraz :-P pozdrawiam
W razie pytań zapraszam na priv lub gg pozdrawiam!
Avatar użytkownika
deprim86
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 02:02
Lokalizacja: Tomaszow Mazowiecki

jaka średnica głośników

 

Postprzez doromate » 27 gru 2007, o 03:32

wszystko bylo opisywane wiele wiele razy na tym forum :P

W desce sa glosniki 10 cm w drzwiach 16.5 cm
co do mocy to wiadomo im mocniejsze tym (powinny) lepiej grac ale skoro piszesz ze nie chcesz wariowac to 100 spokojnie Ci wystarcza

Pozdroawiam ^_^
Mój zielony TDI’ <--- KLIKNIJ :)
doromate
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 gru 2007, o 01:57
Lokalizacja: Legnica

Postprzez PiJey88 » 27 gru 2007, o 12:11

deprim86 napisał(a):jaka najlepiej moc wat

zalezy czy mówisz o mocy MAXYMALNEJ czy MOCY RMS, Kup poprostu głośniki o takiej mocy RMS jakiej obsługuje radio (przeważnie jest to 4x45W RMS), a moc maxymala nie jest tu priorytetem. Najlepiej aby były markowe, a nie firmy "krzak", beda lepiej grały. Polecam cos firmy Blaupunkt lub JBL (wiecej kosztuja).
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości