Jak wybrać wzmacniacz i jak go podłączyć do lg lac 2900

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Jak wybrać wzmacniacz i jak go podłączyć do lg lac 2900

Postprzez dj_jankes » 8 kwi 2013, o 16:15

Siema mam takie pytanie jaki wybrać wzmacniacz do 250zł do wzmacniacza będzie podłączone 8 głośników (2x pod szybą, 2x w przednich drzwiach, 2x w tylnych drzwiach i 2x Tweetery w tylnych drzwiach obok klamki)
a następny problem to jak ten wzmacniacz podłączyć do radia??

Radio z tyłu wygląda tak nie jest to moje zdjęcie tylko wyszukane w internecie Obrazek
Avatar użytkownika
dj_jankes
Czytacz
 
Posty: 54
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 20:59
Lokalizacja: Płock

Jak wybrać wzmacniacz i jak go podłączyć do lg lac 2900

 

Postprzez bogib184 » 8 kwi 2013, o 16:22

No i gdzie tam jest RCA na wzmacniacz ? Ni ma :wstyd: Podłączając wzmacniacz pod Hi Input, czy stosując Konwerter RCA wylezie kozia d..a nie granie :hyhy: :hyhy: :hyhy: Przy subie to może i przeszło by, ale przy zestawach i degradacja :zdegustowany:
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez dj_jankes » 10 kwi 2013, o 07:39

Wczoraj wyciągnąłem radio a tam miła niespodzianka któryś z poprzednich właścicieli mojego golfa do radio dorobił wejście na wzmacniacz.
Mam pytanie jak bym kupił wzmacniacz który ma możliwość podłączenia 2 głośników to mógłby podłączyć do niego 4 głośniki ??
Avatar użytkownika
dj_jankes
Czytacz
 
Posty: 54
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 20:59
Lokalizacja: Płock


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości