Jak to teraz podaczyc i czy mozna zmienic kable...

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Jak to teraz podaczyc i czy mozna zmienic kable...

Postprzez Matioo1 » 2 lut 2008, o 13:53

Witam zakupiem to radio :
http://www.allegro.pl/item303395228_jvc ... ecam_.html

Ale jest problem w nim nie ma tego niebieskiego kabla ktory idzie z tuby doradio<ktorym sie steruje > wiec co teraz ma zrobic?? i 2 pytanie czy np.tato ma w aucie pionka i ma ten kabel u siebie czy mozna by zamienic kable wziasc cay te pek kabli do JVC a moje dac mu bo on i tak nie ma tuby... czy cos sie moze spalic?? czekam na odpowiedz pomocy

[ Dodano: 2008-02-02, 12:54 ]
sorry z tym zmienianie kabli to gupi pomys bo maja inne koncwki... powiedzcier mi jak ma teraz zrobic w tym radiu ten kabel?? i w dodatku nie mam opisu tych kabli
Matioo1
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 16:55
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Jak to teraz podaczyc i czy mozna zmienic kable...

 

Postprzez K@mil » 2 lut 2008, o 14:43

Jesli wiazka bedzie pasowala z pionierka do JVC to mozesz zmienic, to nie ma nic do czynienia :P (jak chesz mozesz kupic sobie wtycze z allegro)
Jeszcze przed zmiana sprawdz czy wtyczce z pionieka na kabelkach nie ma bezpieczników. :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez szakur » 2 lut 2008, o 16:19

Z tego co widzę na aukcji, to na radiu masz naklejkę z opisem kabli (chyba że się mylę) a poza tym ten niebieski kabel o którym piszesz, to chodzi ci o kabel REMOTE?
Avatar użytkownika
szakur
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:48
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Matioo1 » 3 lut 2008, o 01:52

Tak o ten kabel remote...wogole przeciolem go i wsadzilem tam taka koncowke zebym mogł wsadzic kabel z tuby ale nic wicie moze dlaczego??
Matioo1
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 16:55
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez zita0 » 3 lut 2008, o 14:30

wez jedz sobie do jakiegos sklapu car audoop albo media markt tam masz takie kostki wez swoja na wzor i kup sobie nowa kazda ma ten niebieski kabelek. kosztuje max 18 zl. I dO WzM go podlaczasz ;)
SEE
zita0
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 sty 2008, o 00:41
Lokalizacja: KATOWICE

Postprzez szakur » 3 lut 2008, o 15:47

Ale kabel remote, jest do włączania wzmacniacza a nie tuby. Tube podłączasz do wzmaka.
Avatar użytkownika
szakur
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:48
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Matioo1 » 3 lut 2008, o 17:03

Ja mam tube razem ze wzmacniaczem i chodzi a jak podłaczam inne radio wszystko chodzi a z tym nie... wziolem przeciolem ten kabel remote na pol i zwlaczylem go z kablem z wzmaka...
Matioo1
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 16:55
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości