Granie w Golfie III

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez MediaX » 23 lut 2008, o 15:34

bez urazy chlopie ale zes spartolil sprawe :/ widocznie nie slyszales pozadnego sprzetu ;/ blaupunkt to jest nic no gra to tam ale to granie to jast male co nie co w porownaniu do dobrego sprzetu


to co wydales na same glosniki (320zl) to bys wydal a jeden sprzet odseparowany na przod(np PB se6c troche bys dolozyl ale malo jakies 40zl) to co wydales na te 2 wzmaki(588zl) bys kupil 1 pozadna 4 kanalowke(np jr 4300uzywka w cenie od 500-600zl lub CP604 o wiele lepsza jakosc i moc) z czasem kupil bys do tylu sam glosnik(skrzynke bys sam zrobil pojemnosc bys se obliczyl sam) by ci jeszcze kasy troche zostalo i bys kupil pozadne kable za jakies 200zl to co ci napisalem to jest taka minimum budzetowka(nie zapominaj o wygluszeniu drzwi to podstawa


a te montowanie glosnikow w polke to tylko taka dresiarska zagrywka czym wiecej i glosniej(bez urazy chlopaki stwierdzam fakty) to wlozcie do bagaznika po 1kolumnie estradowej i bedzie lepiej gralo niz te jajak w polce :lol:
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

 

Postprzez Stealth » 23 lut 2008, o 20:28

nie wiem - moze jestes specjalista w tych sprawach :-o - ja nie jestem - ale sprzet gra super - nie ma na co narzekac - same kable kosztowaly ponad 2oo zeta - jednak wiekszosc chwali sobie taki sprzet - tym sie tez sugerowalem - w ciemno nic nie kupowalem - na polce glosnikow nie mam tylko subwoofer - a sprobuj z jednego wzmaka dac mocy tyle i subowi i wszystkim czterem glosnikom naraz zeby przy 1/2 mocy nie trzeszczalo.... ja jestem zadowolony i nie tylko ja - wszyscy co juz mieli mozliwosc posluchania jak to wszystko gra to tylko usmiech na twarzy widzialem :-D - wiec nic nie spartolilem ;-)
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez MediaX » 23 lut 2008, o 20:55

spoko bez obrazy do wczesniejszego postu tylko chcialem ci troche uswiadomic :)


Stealth,
a sprobuj z jednego wzmaka dac mocy tyle i subowi i wszystkim czterem glosnikom naraz


co ty robisz :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: z wzmacniacza 4 kanalowego zasilac suba i 4 glosniki toz ty wzmak zajezdzisz :shock: :cry:


jesli ty jestes zadowolony to spoko to ma tylko i wylacznie tobie sie podobac ;-)




ale tak na marginesie jesli mowisz,ze to sie ci podoba i twoim kolego to chyba nie slyszales nic lepszego od tego co ty masz :) :-/ :-P :-D


pozdro
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Stealth » 23 lut 2008, o 21:51

nie jestem audiofilem - a co do wzmakow - pod czterokanalowy mam podpiete wszystkie glosniki a pod dwukanalowy mam podpiety subwoofer (zmostkowany) wiec chyba jest dobrze - a glosniki i sprzet jest dobry - mozesz poczytac fora to sie dowiesz - nie zamierzalem wydawac kroci na audio bo nie o to mi chodzilo - jest dobre brzmienie i o to mi wlasnie chodzilo :) wszystkim sie podoba
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez pawel_ns » 23 lut 2008, o 21:53

najwazniejsze zeby Tobie sie podobalo :)
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Stealth » 23 lut 2008, o 21:56

i sie podoba :)
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez MediaX » 23 lut 2008, o 22:02

sorki za tegwo wzmaka wczesniej nie napisales co i jak masz podpiete :)


hmm wlasnie siedze a dwuch wielkich forach i tam zebys wyskoczyl z blaupunktami to bys tak po dupie dostal ze szok dlatego cie uswiadamialem,ze za ta kase mosze sprze miec o polke klasowa lepszy
al jesli CI sie podoba to ja nie mam nic do tego :) o to wlasnie chodzi w CA zeby sie podobalo tobie(wlascicielowi)
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Stealth » 24 lut 2008, o 18:46

dobrze ze sie rozumiemy i o to wlasnie chodzi - jednemu sie podoba to drugiemu tamto - to sa tzw gusta prawda :) - co do audio - nie mialem wczesniej takowego w aucie wiec to co mam teraz naprawde mi sie podoba bo gra super - jeszcze tylko musze wygluszyc drzwi ale to juz koncowka bo najwazniejsze co chcialem juz miec to mam :)
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 20:38

na sam koniec zostawiac drzwi :-/ to powinno byc na 1 miejscu :mrgreen:
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości