GPS , prośba o pomoc

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

GPS , prośba o pomoc

Postprzez scigon » 12 lip 2011, o 12:27

Chce kupić gps , z tego co się dowiadywałem to powinien mieć wejście na kartę pamięci i takowego szukam , jednak pojawił się kolejny problem ponieważ nie ma służyć on tylko w golfiku ale i w audi mojego taty . Problem jest następujący iż audi a8 jest aluminiowe , żeby było fajniej ma jakieś podwójne nie przepuszczające szyby i jest klops z zasięgiem wewnątrz , podobno są tez nawigacje które mogą być podłączone pod zewnętrzną antenę , i tutaj prośba do forumowiczów , może ktoś z nas "siedzi" w gps czy to zawodowo czy jako hobby , co byś cie mogli polecić , nie chcę niczego z najwyższej pułki , ma być to coś ze średniej , może być nawet coś starszego jeśli komuś się sprawdza , z góry dzięki za pomoc :)
Avatar użytkownika
scigon
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 21:29
Lokalizacja: śląsk

GPS , prośba o pomoc

 

Postprzez slavwek.ie » 12 lip 2011, o 15:37

scigon napisał(a):Problem jest następujący iż audi a8 jest aluminiowe , żeby było fajniej ma jakieś podwójne nie przepuszczające szyby i jest klops z zasięgiem wewnątrz
sprawdzałeś to z jakimkolwiek GPS-em?
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez scigon » 12 lip 2011, o 18:40

tak sprawdzałem z mio , garminem i kicha , dodam że telefon też ma klopoty z zasiegiem...
Avatar użytkownika
scigon
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 21:29
Lokalizacja: śląsk

Postprzez pablomed » 12 lip 2011, o 19:18

Szczegółowo nie pomogę ale zapewne trzeba poszukać zestawu z zewnątrzną anteną. Ja np używałem takowej podpiętej z palmtopem pod blutuffa, a zerknąłem na allegro są nawet montowane na dachu, będzie trzeba takiego GPS który ma wejścia na taką zewnętrzną antenę albo zakupić jakiegoś używanego palmtopa z BT i cieszyć się z nawigacji i wielu innych funkcji tego urządzonka
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez marcinkoz2910 » 13 lip 2011, o 08:49

Wiem że firma TomTom wypuściła taką nawigację z slotem na kartę pamięci i zewnętrzną anteną GPS widziałem bo u mnie w firmie takimi handlują
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez strzeliniasty » 13 lip 2011, o 09:19

podwójne nie przepuszczające szyby

predzej ma ogrzewana przednia szybe co wplywa na prace GPS


tutaj masz linka do przykladowej nawugacji http://allegro.pl/smart-gps-sg320-sg-32 ... 76477.html

i antenki zewnetrznej ktora z tym bedzie dzialac (w aukcji napisane masz z jakimi urzadzeniami wspolpracuje ta antenka co jest przykladem ze mozesz wybierac i przebierac w urzadzeniach) http://allegro.pl/antena-gps-mazo-mmcx- ... 54725.html

za max 300zeta mozesz miec gotowy zestaw
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez scigon » 13 lip 2011, o 14:12

dzięki wielkie wszystkim za szybką odpowiedź , nie bralem pod uwage paru opcji więc biore sie za przegladanie aukcji i postaram sie cos nabyć , dzięki wielkie ;-)
Avatar użytkownika
scigon
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 21:29
Lokalizacja: śląsk


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości