Głośniki

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Głośniki

Postprzez Deejay » 19 cze 2007, o 11:52

witam!mam takie pytanie.otóż wczoraj zakupilem radio i glosniki.chcialem sobie wstawic speakery w tylna polke gdyz widnieja tam bardzo brzydkie dziury po poprzednikach ale niestety nie ma pociagnietych kabli.teraz taki problem a mianowicie
1.czy ciezko jest poprowadzic tam kabelki
2.jakie kable i
3.jak to zrobic?
dzieki z gory.cya
Najmilsza chwila poranka - nowa w łóżku koleżanka :)

Zawsze można się pomylić - pomyślał jeż schodząc ze szczotki ryżowej <--- lol
Avatar użytkownika
Deejay
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2007, o 10:43
Lokalizacja: El-city ( Elbląg )

Głośniki

 

Postprzez Slawek_Tm » 4 lip 2007, o 13:22

mam podobny problem... nie wiem jak pociągnąć kable do głośników w polce ...:( również proszę o pomoc z góry dzięki :roll: :) :roll:
POMOCY!!:)
Slawek_Tm
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 13:10
Lokalizacja: P-K

Postprzez kici » 5 lip 2007, o 12:31

witam ostatnio zakładałem instalacje AUDIO w swoim GOLFIE :-D i nie jest to zbytnio skomplikowane. Napewno sobie poradzicie sami.
podłączcie kabelki do kostki (kabelki oczywiście miedziane o przekroju 1,5 w zupełności powinny wystarczyć
1. podłącz je do kostki
2. zdejmij panel deski rozdzielczej pod kierownicą i poprowadz kabelki az do progu
3. zdejmij wewnętrzny element progu(uważaj zeby nie połamać) mi problem sprawiła plastikowa sróba którą element ten jest :evil: więc ją wyciełem aha radze nie używać wiertari aby ją rozwiercić gdyż w w tym miejscu jest wiązka eletryczna :-P
4. złuż dolną część tylnego siedzenia i doprowac kable do bagażnika
5. w "cudowny" sposób zamocuj kable do tylnego oparcia żeby nie wadziły w bagażniku
6. poskładaj plastiki
7. ciesz się brzmieniem swojego audio :mrgreen:
POZDRAWIAM
kici
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 maja 2007, o 10:53
Lokalizacja: GUBIN

Postprzez kici » 5 lip 2007, o 12:32

moje gg 10202344 bede do niedzieli w kraju jak bedziecie potrzegowali pomocy to się odezwijcie piszcie nawet jak niedostępny napewno sie odezwe
kici
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 maja 2007, o 10:53
Lokalizacja: GUBIN

Postprzez Furiat » 8 lip 2007, o 16:53

Witam ja mam inne pytanie mogl by ktos mi napsiac jakie glosniczki nadawaly by sie na przod chodzi mi o deske i do drzwi prosil bym o kilka propozycji i jakas cene pisze odrazu ze jestem newbie w tych sprawach wiec prosze rowniez o wyrozumialosc z gory dzieki
Furiat
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 13:45
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MediaX » 9 lip 2007, o 00:03

WITAM JESTEM TU NOWY I CHCIALBYM POMUC :-D



NIE MONTUJEMY GŁOŚNIKÓW Z TYŁU(DRZWI,PULKA) PONIEWAŻ:

- Montowane w półce *** się bardzo słabą odpowiedzią impulsową (grają niedokładnie i bez dynamiki)
- Psują scenę dźwiękową (jak idziesz na koncert to stoisz twarzą do sceny a nie tyłem)
- Grają w sufit albo do ucha pasażera nadwerężając jego słuch (szkodzą)
- Elipsy nie potrafią odtwarzać dźwięku poprawnie (kształt membrany jest nieodpowiedni)
- Luźna uwag- to dresiarskie metody nagłaśniać auto od tyłu.
- niepotrzebnie wydaje się na nie pieniądze które można by dodać do sumy na system przedni i kupić przód wyższej jakości.
- W połączeniu z subwooferem powodują piekielny bałagan w dźwięku - psują dźwięk i kłócą się z subwooferem.

to po pierwsze :evil: ,lepiej dolozyc troche wiecej kasy i zrobic pozadny odseparowany system przedni 8-) ,bo to przeciez mamy my kierowcy sie cieszyc dzwiekiem a nie pasazer z tylu :mrgreen:

"Furiat" A ILE JESTES W STANIE WYDAC ZA TE GLOSNIKI TO ULATWI SPRAWE :-D
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Redrick » 24 lip 2007, o 21:38

ja bym sie nie zgodził same przednie głośniki nie dadzą t5akiego efektu jak komplet razem z tymi z tyłu.jak by naprawde było tyle negatywów to by ich nie montowali seryjnie a po za tymw przenich nie uzyskasz takiego basu jak z tyły
Avatar użytkownika
Redrick
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 19:14
Lokalizacja: Szamotuły

Postprzez MediaX » 25 lip 2007, o 13:08

:-/ hmm a co ma tylk do przodu :-P i komu ma byc dzwiek tobie czy psazerom zadaj sobie takie pytanie ;-) ja bym ci radzil tak:
1 kup dobry system dwudrozny odseparoany na przod :-) np helix jesli pod same radio albo PB jesli masz wzmacniacz
2 zamiast wydawac kase na glosniki na tyl doluz troche i kub skrzynie nie koniecznie od razu ze wzmacniaczem mozesz go dokupic potem ale bas bedziesz mial lepszy niz z tych 4 glosnikow i bedziesz bardziej zadowolony
3po czasie kup wzmacniacz moze nawet 4 kanalowy to podloczasz glosniki i suba :-D i bedziesz wymiatal 8-)

z wlasnego doswiadczenia ci powiem,ze mialem z przodu i z tylu i nie slyszalem zadnej roznicy w basie wiec po co przeplacac jesli to i tak nie ma sensu :-P
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Zibo82 » 2 sie 2007, o 14:39

piszecie o głośnikach w drzwiach. z przodu nie ma miejsca na głośniki w drzwiach jest tylko w konsoli, chyba, że jeszcze czegoś nie zauważyłem, proszę o jakieś wyjaśnienie w tej sprawie
Zibo82
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 lip 2007, o 13:59
Lokalizacja: Kołbiel

Postprzez krazek1 » 2 sie 2007, o 14:53

Zibo82 napisał(a):piszecie o głośnikach w drzwiach. z przodu nie ma miejsca na głośniki w drzwiach jest tylko w konsoli, chyba, że jeszcze czegoś nie zauważyłem, proszę o jakieś wyjaśnienie w tej sprawie

Niektóre wersje Golfów nie miały miejsca na głośniki w drzwiach
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Zibo82 » 2 sie 2007, o 15:21

aha, a ma ktoś jakiś patent, żeby upchnąć tam jakieś głośniki??
Zibo82
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 lip 2007, o 13:59
Lokalizacja: Kołbiel


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości