Głośniki do golfiny 5D

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Głośniki do golfiny 5D

Postprzez zbajszek » 13 mar 2008, o 21:35

Witam. Czas powoli przychodzi, żeby oddać mojej siorce jej Magnaty, które u mnie buczą i teraz myślę nad głośniczkami. Mam wersje 5D, ale miejsce na głośniki mam tylko w tylnych drzwiach (co mnie trochę dziwi :-/ ). Radyjko jakie siedzi to Kenwood KDCW3041, co do głośników w drzwi myślałem żeby sobie sprezentować na urodziny Hertze DSK 165 (coś takiego: http://www.allegro.pl/item327368813_her ... oclaw.html ) i na nie jestem praktycznie zdecydowany, tylko nie wiem co wsadzić w deskę rozdzielczą. Myślałem nad kolejnymi Hertzami (DCX 100 http://www.allegro.pl/item323109515_her ... szawa.html ) jednak nie wiem jak to będzie grało :). Kolejne pytanie zaś jest jakiego wzmaka kupić. Nie chcę na niego wydawać za dużo kasy (bo tej nigdy za wiele nie ma :-/), ale coś by się przydało. Docelowo w późniejszym etapie chciałem jeszcze włożyć do bagażnika skrzynkę JBLa (taką: http://www.allegro.pl/item323573321_jbl ... gw_pl.html ), lub coś podobnego (akurat nie zajmuje za dużo miejsca :) ).

Ciekaw jestem co mi poradzicie szczególnie w deske i jaki wzmak, bo co do tego nie mam pojęcia co kupować. Jeśli chodzi o muze to słucham różnej od techno, przez HH po Linkin Parka i reggae, więc jeśli o gust chodzi to myśle, że trochę trudno będzie dobrać :P.

Pozdrawiam!
zbajszek
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 lip 2007, o 10:12
Lokalizacja: Wrocław/Lewin B.

Głośniki do golfiny 5D

 

Postprzez Avalanche » 13 mar 2008, o 23:19

No więc ja napisze tak. Odszukany przez Ciebie zestaw to bardzo dobry wybór w tej kategorii cenowej, dzięki temu to już wiem co wstawię sobie w półkę u siebie :-D .Moim zdaniem jeśli chodzi o wybór czy to czy tamto to tak naprawdę pomoże ci tylko odsłuch, bo ja mogę powiedzieć np. że nie stosowałbym do tego JBL'a wzmaka np. Blaupunkta i Pionieer'a, bo Blaupunkt(szczególnie te starsze modele) ma trochę ten bas dłuższy co przy tendencjach JBL'a może skutkować głuchym dudnieniem zamiast niskiego tonu, co do Pionieer'a to te sprzęty są dość szybkie wręcz impulsywne i łączenie tych dwóch też nie jest warte tej kwoty. Spróbuj może połączyć go z jakimś Kenwood'em, są dość wydajne i mają całkiem zrównoważone brzmienie, a,najlepiej poszukaj jakiegoś Rockford'a z aukcji to byłby całkiem niezły wypasik :-o . Z grubsza to tyle jakby coś to pisz. Pozdro. A, bym zapomniał. Oni tam dają dystanse, weż skorzystaj, to na pewno poprawi warunki pracy głośników, bo o kubaturze, rezonansach obudowy innych takich w warunkach samochodowych nie ma co na takim etapie za bardzo poruszać, ale jak ja to mówię "oddech" tychże głośników się na pewno poprawi.
Avalanche
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości