Głośniki do deski rozdzielczej w Golfie 3

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez MediaX » 20 mar 2008, o 23:12

trif, znasz takie powiedzenie tanie mieso psy jedzo:P
chcesz dobre tweetery a ile masz kasy?? na nie?? hmm zwrotki sa potrzebne ak najbardziej by oddzielic pasmo

najlepiej dobrac zwrotke 2-way do tweetera i woofera

jaki masz woofer??

ciezko bedzie teraz dobrac odpowienio zwrotke :-/

chyba ze nie zalezy ci na jakosci dzwieku a tylko na tym by gralo to bierz co powpadnie :mrgreen:

seryjny tweeter hmm przy mocniejszym podglosnienu bedzie trzeszczal:P
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

 

Postprzez Mazz » 22 mar 2008, o 08:23

Szczerze powiedziawszy jak chcesz mieć w aucie jakieś dobre audio to na pewno nie kupisz nowych poniżej 70-80 zł ale zawsze pozostaje allegro i lód szczęścia
mi udało sie JBL 6x9 (niestety nie pamiętam modelu 175w) za 29zł kupić :lol:
gdzie na aukcji dalej za 150 poszły :D
Avatar użytkownika
Mazz
VIP
 
Posty: 398
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 20:36
Lokalizacja: Medyka

Postprzez valenti.no » 22 mar 2008, o 16:23

pierwsze pytanie jakie należy zadać to jakie masz woofery w drzwiach i ile masz kasy... bo wiesz dobre tweetery mozesz miec nawet za pare tysięcy ;-) jeśli w drzwiach masz standardowe głośniki a budżet nie za duży to idealnym rozwiązaniem (moim zdaniem) na system przedni jest zestaw Helix Blue, bądź Mivoc(polecam- za przystepna cene naprawde ładnie grają)- oczywiscie 16 cm na zwrotnicy. Ja z własnego doświadczenia wiem ze lepiej poczekać, odłożyć troche kasy i zrobić porządne nagłośnienie od razu.. ogolnie audio to temat rzeka i mozna godzinami o nim pisać, ale wszystko zależy od Twoich preferencji i kasy jaką chcesz przeznaczyć :-)
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

Postprzez MediaX » 22 mar 2008, o 21:16

Mazz, zesz ty wyjechal z tymi swoimi 69 ja te jbl 69 bym sie zastanawial czy do swojego tv wozyc :-P

po chwili zastanowienia mowie NIE!!!!

polskiego tonsila kupisz 69 i bedzie jakoscia lepszy :P


valenti.no,
ma racje do tych tweeterow

ale to nie takie proste jesli masz woofery dokupisz same tweetery i jezeli nie bedzie ci zalezalo na dzwieku to kup jakie kolwiek zwrtoki, a jesli bedzie zalezalo to sa ludzie ktorzy specjalizuja sie w dobieraniu zwrtotek lub sami je robia 8-)

ale taka usluga kosztuje 1000 :-( ;-)
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości