GAMMMA V

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

GAMMMA V

Postprzez Pozor » 5 paź 2014, o 19:01

cześć mam problem z moim radyjkiem , a mianowicie radio po podłączeniu 3 plusa fajnie działało tak przez 10 min. potem zaczęło się samo ściszać , czytałem o tym i niby w jednym modelu to standard , ale po chwili mnie to zaczęło denerwować i i pomyślałem że odłączę wtyczkę żeby pamięć wykasować co przyniosło gorszy skutek bo teraz radio kompletnie padło , anie oświetlenia nie ma ani nie reaguje na nic innego , prawdopodobnie mogło się palić , tylko dziwi mnie fakt że oby-dwa bezpieczniki są OK , czybym miał pecha i jakimś cudem spalił nowe radio ? i jeszcze jedno pytanie da się to jakoś naprawić chociażby u specjalisty ?
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

GAMMMA V

 

Postprzez mkkay » 5 paź 2014, o 19:47

fabryczne radia miały jakiś kod, i np. po odłączeniu zasilania i ponownym podłączeniu trzeba było je rozkodować bo same się kodowały
ja tak miałem, jak wyjąłem fabryczne radio bo inne chciałem podłączyć i potem je ponownie podłączyłem to już nie działało a że kodu nie znałem to poszło na żyletki do huty :mrgreen:
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pozor » 5 paź 2014, o 19:56

to mi jest wiadome , kod trzeba było wpisać i po wpisaniu hulało fajnie (do czasu)
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez mkkay » 5 paź 2014, o 20:10

musiałbyś znaleźć jakiegoś elektronika żeby posprawdzał, pomierzył. :-(
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości