Dystanse

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Dystanse

Postprzez scyzormks » 14 mar 2013, o 17:38

witam

Mam pytanie apropo:

1. Czy by zamontowac dystans w przednie drzwi, trzeba ściągać ca ły boczek czy sama kieszeń?

2. Mam wersje 3d i z tyłu rowniez w boczkach po 2 głosniki, i pytanie czy da sie zamontowac dystans do wooferow? I jak to zrobic

Jesli ktos wie prosze o konkretne odpowiedzi.

Posty typu przeczytaj poradnik prosze sobie darowac szukałem i nie ma tam nic dla wersji z 8 głosnikami

zdr
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Dystanse

 

Postprzez slavwek.ie » 14 mar 2013, o 18:25

http://www.golf3.pl/topics28/fotoporada ... t48560.htm
podwieście że ten wątek tu na CA bo nie dziwię sie ze nikt nie może znaleźć, wydziale porady jest na 5 stronie..

[ Dodano: 2013-03-14, 17:31 ]
Odnośnie drugiego pytania, to wszystko da sie zrobić, trzeba rozebrać, obejrzeć i pomyśleć jak tam wbudować dystans, mocowania itd.
P.S. Jakbyś przeczytał jakikolwiek poradnik, to nie pytał byś o tylne głośniki, bo ich po prostu sie nie montuje.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez gawior » 18 mar 2013, o 22:15

Żeby zamontować dystans musisz zdjąć boczek. Samej kieszeni nie zdejmiesz, bo kołki od kieszeni są "zatapiane" od drugiej strony boczku.

Co do drugiego pytania, to nie zamontować dystans do wooferów, tylko dystans do blachy i do tego woofery ( ale się czepiam, nie ? :p ).
Jak już ci slavwek.ie napisał, to z tyłu nie montuje się głośników ( uzasadniać po raz N'ty mi się nie chce ). Jak już czujesz nieodpartą chęć montażu tych wooferów z tyłu, to musisz zdjąć boczek i sam wzrokowo obadać, jak tam dać dystans, żeby było dobrze.
Ostatnio edytowano 19 mar 2013, o 19:28 przez gawior, łącznie edytowano 1 raz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez assesino » 18 mar 2013, o 22:30

Ja mam 3d i stanowczo odradzam głośniki z tyłu, pogorszy to tylko sprawę bas się gubi i ogólnie kiszka straszna.
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości