drżące lusterko

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

drżące lusterko

Postprzez Dante » 2 cze 2011, o 18:08

Witam. Mam problem. GDy podgłoszę moje radio sony na okolice 30 vol. Przy dobrym basie drży mi lusterko prawe. Niestety rozkręcenie i złożenie go na nowo nic nie daje. Macie jakieś pomysły jak się pozbyć tego irytującego drżenia? TEn sam problem występuje również w bagażniku, mam na półce z tyłu 2 elipsy blaupunkta i przy zamkniętym bagażniku i głośnej muzyce coś mi strasznie tam drży. Starałem się już wszystko powyciągać ale nic to nie daje , cały czas słychać ten wkur*iający dźwięk. Pomocy :!:
Dante
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 17:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

drżące lusterko

 

Postprzez haem1 » 2 cze 2011, o 18:25

Hehe. To masz lipkę. Zostaje Ci wytłumić całe autko. U mnie jak dam głośność na 30 to drży mi lusterko wsteczne na środku na szybie :). Więc nie przejmuj się tym :).
Avatar użytkownika
haem1
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 18:16
Lokalizacja: Słubice

Postprzez swatu » 2 cze 2011, o 19:50

Dante na lusterka i czasem rejestracje nie ma rady musi drzeć i koniec u mnie wszystkie lusterka skakaja a w lewym zaczyna mi sie lustro odklejac :) o ramce rejestracyjnej nie wspomne.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Lobus » 2 cze 2011, o 23:42

Na lusterka nie znam jakiejś dobrej rady, może trzeba ja wymienić an "emki" z diodowymi kierunkami :hyhy: :hyhy: :hyhy:
ale na tablice jest banalny sposób, wywalić ramkę, podłożyć coś pod tablicę co nie chłonie wilgoci i wody i przykręcić w miejsce ramki, sposób skuteczny bo sprawdzony :ok:
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez swatu » 3 cze 2011, o 10:07

Lobus napisał(a):ale na tablice jest banalny sposób, wywalić ramkę, podłożyć coś pod tablicę
wlasnie bede próbowal u siebie dac uszczelke gumowa stosowana przy oknach.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez TunaFish » 3 cze 2011, o 14:42

Ja ze środkowego lusterka ściągnąłem taki pierścień metalowy od mocowania i lusterko się elegancko trzyma i nie słychać :) Ale po co mi to, to nie wiem, bo i tak przy basie nic w nim nie widać :D hia hia hia
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości