czy ktos ma takie radyjko LG

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

czy ktos ma takie radyjko LG

Postprzez k-m-r1 » 3 gru 2009, o 00:52

mam problem z tym radyjkiem oraz nokią 5300

mianowicie nie wiem jak wysłąc książke przez BT chodzi wszystko dzwonienie muza z tel ale nie wiem jak wysłac

stawiam grzanca przy takiej pogodzie
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

czy ktos ma takie radyjko LG

 

Postprzez Edek12345 » 3 gru 2009, o 22:53

coś Ci fotosik nie wyrabia
Piszę poprawnie po polsku.


Mój golf >>>> moj-golf/gofer-1-6-cl-europe-t9691.html <<<<
Avatar użytkownika
Edek12345
Members
 
Posty: 636
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 11:53
Lokalizacja: Siedliska koło Stróż

Postprzez swatu » 3 gru 2009, o 23:12

najpierw przytrzymujesz ten przycisk BT i trzymasz 5 sekund. Jak sie zaswieci po prawej stronie kontrolka Blututha, wtedy przytrzymujemy jeszcze raz i trzymamy. Po chwili zacznie ona mrygac. Wtedy robisz w telefonie ZNAJDZ MNIE i telefon cie znajduje. Nastepnie poprosi cie o kod-masz w instrukcji kod :) i zgodnie z pytaniami w telefonie (chyba dwa) odpowiadasz kolejno i juz masz telefon zesparowany z radiem. Jest to o tyle fajne, ze jak wsiadasz do auta, to wystarczy w radiu wlaczyc blututh i juz automatycznie masz polaczenie z telefonem. Mozesz sobie tez wlaczyc jakis utwor w telefonie i odtwarzac go w radiu,ale to chyba wiesz...

fragment z elektroda.pl
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 4 gru 2009, o 00:24

nie chodzi o łonczenie tel z radyjkiem to umiem i wiem jak słuchac muze i przesyłąs pliki tesz pozaty m mam instrukcje do radyjka

problem był jak wysłac z telefonu do radyjka całom liste kontaktór i przy pomocy radyjka przeglądac jąi dzwonic z radia LG

problem rozwiązałem w taki sposób

Menu > Ustawienia >
łoncznosc> Transfer danych i wska¿ na liście kontakt transferu w tym przypadku radio Lg

fajny bajer dzwonic radyjka no i zestaw głoscio muwiący wienc odrazu bezpieczniej

do zamknieca
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez slavwek.ie » 4 gru 2009, o 16:26

k-m-r1, zainwestuj w Słownik Języka Polskiego, bo jak pragnę urosnąć... czyta się ciężko :zdegustowany:
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron