Czas na wymianę radia czyli prośba o pomoc.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Czas na wymianę radia czyli prośba o pomoc.

Postprzez edwin » 31 sie 2015, o 19:19

Witajcie Koledzy :) W mojej Golfinie jest jeszcze oryginalne radio VW Alpha. Jednak przyszedł czas na jego wymianę. Od razu mówię że nie chodzi mi o żadne radio z "wyższej półki" tylko po prostu normalne zwykłe radio z USB. Po lekturze forum poradziłem sobie z wyjęciem Alphy (choć nie przyszło mi to łatwo :) ) I teraz chciałbym coś kupić na zasadzie plug&play czyli przekładam kostki do nowego radia i gra. Nie chce nic przerabiać w kostkach ,instalacji nic przepinać ani kombinować gdyż po prostu się na tym nie znam a pozatym nie robie żadnego mocnego car audio tylko porostu chce zwykłe normalne radio z USB żeby podpiąć pendrive bez użycia transmitera tak jak teraz. Znalazłem coś takiego : http://allegro.pl/radio-usb-aux-sd-vw-s ... 41207.html Mam teraz do Was Koledzy pytanie. Czy tak jak wynika z opisu jest to plug&play że podłączam co trzeba i gra czy bym coś musiał z tym kombinować ? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam Was :)
edwin
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 15:34
Lokalizacja: wałbrzych

Czas na wymianę radia czyli prośba o pomoc.

 

Re: Czas na wymianę radia czyli prośba o pomoc.

Postprzez slavwek.ie » 7 wrz 2015, o 13:55

Wszystko powinno być P&P.
Pomyśl, czy nie dołożyć 50zł i kupić coś markowego (Pioneer, JVC, Kenwood) bo będą same problemy z tym wynalazkiem..
każde jedno będzie miało złacze ISO i podłączysz do fabrycznej instalacji bez kombinowania.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości