audio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

audio

Postprzez scyzormks » 7 cze 2012, o 14:34

witam noszę się z zamiarem wymiany głośników w moim Golfiku. chodzi mi o te w przednich drzwiach i z tyłu bo dudnią że wstyd pogłośnic muzę :-P.Dlatego chciałbym się poradzic jakie głośniki wybrac z jakiek firmy moc itp żeby był w miarę fajny efekt i czysty dżwięk. i jeszcze pytanie odnośnie instalacji - niektórzy mówią że zmieniając orginalne głośniki na inne trzeba od nowa ciągnac instalacje pod te nowe głośniki więc chciałbym wiedziec czy jest to prawda i czy da sie zrobic to na starej. :niepewny:
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

audio

 

Postprzez PrzemkoXVI » 7 cze 2012, o 20:32

Może najpierw ogarnij sprawę z tematami, bo utworzyłeś dwa identyczne ;-) . Druga sprawa - za ile szukamy sprzętu? Sam mogę Ci polecić głośniki Hertz'a DSK 165. Jak chcesz recenzję poczekaj z tydzień, bo wkrótce takie nagłośnienie będę miał u siebie :luka: .
A co do instalacji - według mnie powinieneś podciągnąć nowe kable, różne głośniki mają różne moce.

PS. Może wystarczy wygłuszyć drzwi, wstawić dystanse, żeby nie "dudniły" :chytry: ?
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez bogib184 » 7 cze 2012, o 22:18

Zmiana głośników żeby nie dudniło niewiele Ci da, żeby nie powiedzieć, że jak wstawisz takie DSK dla przykładu w stare miejsce i dasz pod radio może być gorzej jak na starych... Wygłuszenie i dystans, to podstawa znaczącej poprawy brzmienia. Na próbę włożyłem po wygłuszeniu seryjne Isopheny i już było niebo, a ziemia.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości