Audio 5D

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Audio 5D

Postprzez marbino88 » 16 lis 2012, o 22:58

Witam zamieżam poprawic audio w swoim gofże ,i mam takie pytanie jak sie sprawa ma z głosnikami w wersji 5D bo taką posiadam, mam zakupione radio alpine 4 x45 wzmacniacz alpine mocy nie pamietam ale raczej niezbyt wielkiej choć jednego magnata już nim spaliłem.z przodu jest wszystko fabryczne,z tyłu w dżwiach mam spalony jeden głosnik i mysle nad tym żeby kupić zestaw odseparowany typu autotek lub hertz dsk i tam go dać z wygłuszeniem dzwi i za jakis czas tosamo zrobic z przednimi dzwiżami. A może nie kombinować i głosniki dać z przodu a dokupić skrzynie i napędzić ja wzmacniaczem który posiadam.Bardzo prosze o fachowe porady gdyż ja w tym temacie nadal się ucze.sory za pisownie.pozdro
marbino88
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2011, o 13:39
Lokalizacja: Rybnik

Audio 5D

 

Postprzez bogib184 » 17 lis 2012, o 16:53

Odpowiedź może być tylko jedna: "Nie kombinuj", a raczej 11 przykazanie CA "Nie Cuduj" :-D Zajmij się przodem, z tyłu głośniki i tak są zasłonięte przez kanapę, nie są Ci siedząc z przodu potrzebne. Przód zrobiony jak należy załatwi sprawę i na przodzie i z tyłu. Później skrzynka do bagażnika i po zawodach. Wzmacniacz - jaki masz model, spalić głośnik możesz i radiem, a robisz to nie mocą jaką generuje, a ilością zniekształceń i przesteru.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez marbino88 » 18 lis 2012, o 23:35

wzmacniacz alpine 3541 małe pudełko :-P dzis podłączyłem pod niego skrzynie basowa musze sprawdzić parametry głosnika bo wydaje sie duży i boje sie o ten wzmacniacz czy podoła, ale napier....fajnie basem
marbino88
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2011, o 13:39
Lokalizacja: Rybnik


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości