antenka cb

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

antenka cb

Postprzez Maciej21 » 27 sty 2009, o 11:16

witam....prosze o porade jaka antenke proponujecie do radyhka johny II.... mialem wilsona i strasznie zbierala zaklocenia z silnika itd. interesuje mnie dlugosc do 1,5 m i cena do 150zl. a i przy okazji czy moze ktos poradzil sobie z takimi zakloceniami(chodzi mi o warkot samochodu slyszany w radiu, probowalem wielu rzeczy ale nic nie pomoglo) z gory dzieki ipozdrawiam wszystkich........
Maciej21
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 lis 2008, o 22:18
Lokalizacja: Śrem

antenka cb

 

Postprzez Mermit87 » 27 sty 2009, o 12:50

A może te zakłócenia nie były od anteny, tylko od podłączenia cb, bo jeżeli masz podłączone cb do zapalniczki, a nie bezpośrednio do akumulatora to zdarza się że występują takie zakłócenia.
Avatar użytkownika
Mermit87
Badacz tematu
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 15:19
Lokalizacja: Sosnowiec/Kucbork/W-M

Postprzez Nowal » 27 sty 2009, o 13:01

Wilson to bdb antenka, sprzedałes ją juz? to nie antena zbiera zaklucenia z silnika itd tylko kable zasilające od radia. Zrób osobną instalacje od aQ i powinno to pomoc. Jak sprzedales wilsona to kup Sirio as-100.
Avatar użytkownika
Nowal
Gaduła
 
Posty: 437
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 22:41
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez niuteq » 27 sty 2009, o 13:35

sam mam wilsona i powiem szczerze że duże znaczenie ma instalacja do której podłączone jest radio,w moim przypadku najpierw było standardowo pod gniazdo zapalniczki podłączone, ale ostatnio zmieniłem troszkę i podłączylem pod kable ale przed zapalniczka i jest o wiele lepiej, wiec podzielam zdanie kolegów zmień źródło zasilania dla radia
niuteq
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 08:59
Lokalizacja: Pyrzyce

Postprzez Maciej21 » 27 sty 2009, o 15:22

koledzy zaklocenia wchodza poprzez antenke na sto procent.....radio podpiete mam specjalnymi kabelkami prosto do aku. probowalem nawet oddzielne zasilanie z osobnego aku. i to sam wiec napewno antenka sciaga halasy :-? strasznie mnie to denerwuje na skreconym radiu jest w miare ok uzywam jeszcze asc ale jesli radio podkrece to nie idzie juz wytrzymac...!antenki jeszcze nie sprzedalem ...koncza mi sie juz pomysly... pomozcie jesli macie jakis pomysl ....
Maciej21
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 lis 2008, o 22:18
Lokalizacja: Śrem


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości