4 Moje propozycje a jakie wasze sugestie.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez StRaDiVaRiUs » 16 lut 2009, o 14:56

Szukasz radia do 300 PLN, a to nie jest zbyt dużo na nówkę sztukę..

Jeśli nie chcesz używki z wiadomych celów - to najbardziej polecam Ci Pioneera, Alpine, Clarion'a, ewentualnie Kenwood'a - model jaki sam sobie wybierzesz, ale patrz na to, żeby miał chociaż RCA (wyjście na wzmacniacz). Z trochę niższej półki jest JVC, Sony - ale jeśli chcesz mieć na prawdę trwałe radio to tylko te wyżej, bo Sony miało udane produkty tylko te najdroższe. Kenwood napisałem ewentualnie bo psuły się w nim lasery i dżojstiki w niektórych modelach. O Alpine można poczytać na necie i posłuchać od sprzedawców w sklepach z Car-audio, że firma leci na opinii, i tańszy sprzęt to żadna rewelacja za tą cenę. Ale odnośnie Pioneera powiem ci, że to bez wątpienia najtrwalsze radia jakie są na rynku. Nie jednego starego kaseciaka bez bajerów widziałem, który gra lepiej niż nie jeden nowy CD-ek. Te radyjka są niezniszczalne, ładnie grają, ale jeśli chcesz mieć RCA musisz dać ciut ponad 300 zł. Clarion klasa sama w sobie - bez wodotrysków co jest na plus, ale nie wiem jak z ich trwałością. A JVC, chociaż sam mam, to na Twoim miejscu a tą cenę bym nie brał, bo nie mają w sobie nic szczególnego.

Pozdro i udanych zakupów
Avatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Czytacz
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 21:52
Lokalizacja: Jelenia Góra / Bogatynia

 

Postprzez Tomuś » 16 lut 2009, o 19:18

StRaDiVaRiUs, dzenx za konkretne naświetlenie tematu zastanowie sie nad pioneerem poogladam oferty.A co do clarionów to czytałem że też to też są trwałe radia ale mi sie nie spieszy pomału coś wybiore.
Ostatnio oglądałem troche używek może sie na coą skusze ale nie wiem zobaczymy. :-)
Avatar użytkownika
Tomuś
Badacz tematu
 
Posty: 207
Dołączył(a): 31 sie 2008, o 16:38
Lokalizacja: Jastrzębia

Postprzez StRaDiVaRiUs » 16 lut 2009, o 19:56

Tomuś, a jak zastanawiasz się nad używką to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie Pioneer z wysokiej półki, Alpine jak Cię będzie stać (bo te z wyższej półki są pierońsko drogie), Clarion raczej też, JVC najwyższe modele, Kenwooda i Sony zdecydowanie odradzam, bo Kenwoodom sypią się lasery, a Sony jak wcześniej pisałem nie robił nic dobrego.

Szczerze, to na Twoim miejscu szukałbym używki Pioneera, za coś koło 300 PLN możesz mieć już podwójne RCA, sterowanie przedwzmacniaczem itp - nie musiałbyś wtedy martwić się wymianą radia przy rozbudowie audio.
Avatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Czytacz
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 21:52
Lokalizacja: Jelenia Góra / Bogatynia

Postprzez valenti.no » 17 lut 2009, o 19:29

, a Sony jak wcześniej pisałem nie robił nic dobrego.

tu się nie zgadzam!!! 3 modele miał udane

Szczerze, to na Twoim miejscu szukałbym używki Pioneera, za coś koło 300 PLN możesz mieć już podwójne RCA, sterowanie przedwzmacniaczem itp - nie musiałbyś wtedy martwić się wymianą radia przy rozbudowie audio.
pioneer ma fajne tylko najwyższe modele a te ciężko znaleźć za 300 zł, za około 300 zł to JVC z serii KD-SH
audio:

Clarion DXZ958RMC
DLS R6A + Scan Speak D2904/600000 + Xtant X604 + 1/2 F
JL Audio 10w0 + JL Audio a2150 + 1/2 F
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron