stukot na wstecznym

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

stukot na wstecznym

Postprzez kamyki107 » 20 lis 2008, o 21:55

Witam wszystkich to mój drugi post ale dzień po dniu (coś pechowy ten mój gofer), ale do rzeczy.Mam problem ze stukaniem w momencie ruszania na wstecznym, w momencie startu następuje stukot potem ustaje jak jadę ze stałą prędkością ale ilekroć dodam gazu to następuje znowu stukot. Do jazdy do przodu nie ma problemu nic nie puka nawet jak bardzo gwałtownie ruszę.Wszystkie biegi łącznie ze wstecznym wchodzą ok , przegub to nie jest bo przy skręcie i z jedne i z drugiej strony nic nie puka( jak jadę do przodu), stukot jest tylko na wstecznym. Jutro sprawdzę poduszkę od silnika oby to było to , co prawda dżwięk dochodzi z lewej strony ale skrzynia też jest z lewej strony i mam nadzieje że to nie ona lub mechanizm różnicowy.Może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwikłać ,byłbym wdzięczny za podpowiedż gdzie szukać.

[ Dodano: 2008-11-21, 17:27 ]
Okazało się że to poduszka od skrzyni biegów,koszt naprawy 30zł i po bólu.
kamyki107
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:14
Lokalizacja: jelenia góra

stukot na wstecznym

 

Postprzez Wasyl 85 » 3 gru 2008, o 16:15

siema mam ten sam problem i nie wiem co zrobic :( mam golfa3 92 1.8 GT :-(
Wasyl 85 Golf :)
Wasyl 85
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2008, o 15:33
Lokalizacja: K-ce

Postprzez marko1967 » 4 gru 2008, o 19:56

kamyki107 napisał(a):Mam problem ze stukaniem w momencie ruszania na wstecznym, w momencie startu następuje stukot
Wasyl 85 napisał(a):siema mam ten sam problem i nie wiem co zrobic mam golfa3 92 1.8 GT
proponuje sprawdzi poduszkie na skrzyni biegów może jest zerwana lub luźna pozdrawiam
Avatar użytkownika
marko1967
Members
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 19:39
Lokalizacja: Bydgoszcz


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron