Sprzęgło!!

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Sprzęgło!!

Postprzez dariusz21 » 16 paź 2007, o 18:41

WItam!!

Mam pytanko czy wymienial ktos moze sprzeglo w swoim golfie?? zastanawia mnie jaki jest tego koszt. Slyszalem ze jak juz sie za nie brac to wymieniac calosc bo to bardziej sie oplaca, czy to prawda. U mnie czasami jak wcisne sprzeglo i je odpuszcze to slychac dziwne charczenie (nic strasznego ale czasami slychac)
dariusz21
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 cze 2007, o 20:53
Lokalizacja: Kanie Helenowskie

Sprzęgło!!

 

Postprzez oizo » 16 paź 2007, o 19:13

ja mam benzyne wiec do mnie sprzeglo kolo 300zl wymiana 200zl i linka ktora sie uszkodzila 100zl jak. zawsze sie wymienia calosc komplet. a ten odglos to moze byc lozysko oporowe na sprzegle. dosiesla nie wiem ile kosztuje sprzeglo
oizo
 

Postprzez Thomas3 » 16 paź 2007, o 21:33

nie wiem ile kosztuje bo dostalem komplet za free... ale wymienic to bulka z masle pod warunkiem ze masz jakis kanal, a robi sie to tak:
odkrecasz skrzynie od silnika sciagasz ja wymieniasz sprzeglo wkladasz iprzykrecasz skrzynie nowa linka i juz gotowe :D hehe.. :P zasrtje to nie takie proste trzeba sie troche pomeczyc ale trudne tez nie jest

pzdr
Avatar użytkownika
Thomas3
Czytacz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 15:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez uli » 17 paź 2007, o 20:24

Thomas3 jestes zajebisty ja naprawiajac bieg wsteczny w skrzyni to 2dni ja sciagalem oczywiscie po pracy bez kanalu z jednym lewarkiem i kobylka uwazam nadal ze to niezwykly wyczyn. Dobrze ze mialem ksiazke hehe. Wlozenie tez jest nie lada wyczyn.Ciekawa informacja dla sciagaczy skrzyn.Po odkreceniu jej calej silnik trzeba podniesc i przesunac max do przodu.Wtedy wyjdzie bez problemu 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron