Sprzeglo problem...

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Sprzeglo problem...

Postprzez mst3e » 4 maja 2008, o 20:15

Witam problem dotyczy vw golf II 1.3 ben 87 rok .. problem polega na tym, ze nie mam mozliwosci zmiany biegow przy wlaczonym silniku. Z rana wsiadlem w autko zeby dojechac do pracy i po krotkim odcinku zauwazylem ze nie moge wrzucic biegu wiec zjechalem na pobocze .. dotoczylem auto pod dom i zaczelem kombinowac z regulacja linki sprzegla. Nie majac wogle pojecia w ktora strone krecic tymi srubami udalo mi sie zrobic na tyle, ze biegi podczas jazdy zaczely wchodzic, potem stanalem dalej zaczelem regulowac i teraz znowu to samo.. zaden bieg niechce wejsc.. dodam, ze od poczatku awarii przy wcisnietym sprzegle i kreceniu kierownica czuje pod pedalem jak te waly czy co tam jest udezaja mi o pedal :D:D <lol> Ma ktos jakis pomysl co moze byc nie tak ?
mst3e
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 maja 2008, o 19:58
Lokalizacja: gdansk

Sprzeglo problem...

 

Postprzez Thomas3 » 16 maja 2008, o 01:03

tarcza sprzeglowa docisk lub synchronizatory w skrzyni biegow sie popieprzyly

pozdro
Avatar użytkownika
Thomas3
Czytacz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 15:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez bleky99 » 16 maja 2008, o 08:23

zmień poprostu linke i bedzie ok ---dokładnie tak samo miałem jeczałem na wymiane kół i trach i biegi nie działaja po wylaczeniu silnika tylko moglem wrzucic bieg --wymien linke bo m,asz juz zajechaną i niewyregulujesz juz jej ---
Avatar użytkownika
bleky99
Badacz tematu
 
Posty: 206
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 23:52
Lokalizacja: warszawa


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości