skrzynia nowa tez nie dziala

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

skrzynia nowa tez nie dziala

Postprzez michaelseven » 31 sty 2012, o 20:55

mam problem/mam samochod z 92roku silnik AAM po renowacji kompletniej,rozwalila mi sie skrzynia biegow,dokladnie 5 bieg sie rozwalil tryby/wymienilem kupilem nowa skrzynie za 250zł zaplacilem za montaz 300zł i skrzynia jest jeszcze gorsza niz byla cieknie olej i to od chu...na 3 biegu rozwalony sychronizator biegow luzy na wybieraku wszystko tam lata 1 zle wchodzi 3 cgarczy na 2 cos stuka/i teraz moje pytanie brzmi czy znacie kogos z okolic pomorza ktory moglby sie podjac zlozenia skrzyni z 2 dwoch jednej albo mysle nad wstawieniem kompeltnie innej skrzyni z wymiana drazka na 6 biegow, bo chcialbym zmiejszyc obroty , poniewaz na 5 biegu przy 90/h oborty siegaja prawie 3 tys czy jest mozliwosc zmiejszenia tych obortow po przez skrzynie jakas do innego golfa czy po prostu skrzynie te co mam sa takie zajechane/prosze o odpowiedz tutaj albo na gg 7865438
michaelseven
Czytacz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 20:46
Lokalizacja: xyz

skrzynia nowa tez nie dziala

 

Postprzez Dzikuvip » 5 lut 2012, o 12:12

kup sobie dobrą uzywke i wstaw.. najlepiej z dłuższymi przełożeniami od diesla... np skrzynia 4T ma na 5 biegu przy 3 tyś obr. 120km/h pewnie takie coś by cie zadowoliło...
Avatar użytkownika
Dzikuvip
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: Nowa Sól

Postprzez michaelseven » 5 lut 2012, o 12:35

nie straci na mocy? a co jakbym zmienil glowice wtrysk i komputer mialbym wowczas 90km
michaelseven
Czytacz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 20:46
Lokalizacja: xyz

Postprzez Dzikuvip » 5 lut 2012, o 13:01

Wiadomo że na dłuższej skrzyni auto staje sie muliste... tak jak na wiekszych kołach...

jak masz chędzi do takich przeróbek to zmieniaj... nie wiem czy jeszcze w silniku abs 90km nie sa inne tłoki względem aam
Avatar użytkownika
Dzikuvip
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: Nowa Sól


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości