PROBLEMY Z 1-SZYM BIEGIEM VW3 1,9TDI 95ROK

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

PROBLEMY Z 1-SZYM BIEGIEM VW3 1,9TDI 95ROK

Postprzez CINKERS » 5 lis 2007, o 13:35

witam jak w temacie mam problemy z wrzucaniem jedynki bez problemu wrzuce ja wtedy kiedy drazek lekko cofne tak jak bym wrzucal dwojke a nastepnie jedynke zeby wrzucic jedynke to musze sie nie zle nasilowac nie wiem co to jest ktos kiedys wczesniej powiedzial mi tu an forum ze to jakies kostki i pytalem sie dokladnie jakie kostki o co chodzi gdzie one sa ale juz mi nie odpisano a chcialbym wiedziec co moze byc przyczyna zeby byle jakis mechanik nie wyciagnal ode mnie ostatiej zlotowki pomozcie jesli mozecie pzdr

I JESZCZE JEDNO JESLI KTOS JEST W STANIE POLECIC MI DOBREGO SPECJALISTE NIE KONIECZNIE MUSI BYC TANI ALE DOBRY OD SKRZYNI BIEGOW W TROJMIESCIE BEDE WDZIECZNY!!!
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

PROBLEMY Z 1-SZYM BIEGIEM VW3 1,9TDI 95ROK

 

Postprzez manieek » 23 lis 2007, o 20:56

witam

mialem podobna sytuacje gdy bylem "szczesliwym" posiadaczem golfa 2 jesio do niedawna:D hehe

no wiec powiem Ci tak... sprawdz sobie linke sprzegla moze ma za maly naciag, moze byc stara i do dupy...w vw golf2 zmienilem i bylo git, choc po jakims czasie znow sytuacja sie powtorzyla...okazalo sie ze trzeba bylo taki plastik (przyponinajacy lozysko) wymienic...jak sciagniesz skore z badz jak kto woli kabure z drazka zmiany biegow ukaze Ci sie "pret" hehe na ktorym jest ten dynksik...

nie jstem fachowcem ale sprawdz moze pomoze...

aaaaaalbo jak juz sie spotkalem w odpowiedzi do mojego posta...masz olej mineralny ktory ejst gesty i w zimie bydzie problem poki sie nie rozgrzeje...choc wydaje mi sie ze u Ciebie to jakas sprawa mechaniczna...

pzodro
manieek
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 15:13
Lokalizacja: Lubin

Postprzez CINKERS » 23 lis 2007, o 21:43

ok dizeki za podpowiedz dokladnie jest to mechaniczna sprawa gdyz nie dzieje sie to gdy jest cieplo i zimno pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez malutki83 » 26 lis 2007, o 03:29

sIEMANO JA MAM TROJKE OK ROKU NIGDY NIE BYLO PROBLEMU Z PIERWSZYM BIEGIEM ALE PO WYMIANIE OLEJU NA NIEODPOWIEDNI MIALEM TEN PROBLEM WIEC DALEM ORGINAL I PROBLEM Z GLOWY :-) :-) :-) :arrow: TERAZ UFAM TEMU CO MI HELMUT NAPISAL W KSIAZCE KOSZT OK 100PLN
EFEKT BEZCENNY ;-) ;-)
malutki83
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2007, o 03:06
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Postprzez CINKERS » 26 lis 2007, o 16:29

siema a mozesz anpisac co helmut tam naskrobal w tej ksiazce jaki olej??
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez Łuki » 29 lis 2007, o 23:05

Witam!!
Mam problem i wierze, ze jakis smialek mi pomoze:) Mam golfa 3, 1.8i, 90psi...
Wyjezdzajac z parkingu chciałem zmienic bieg z 1. na 2. i nie do konca wcisnalem sprzeglo... troche zgrzytnelo (ale nie tak zaraz tragicznie) no i od tamtej pory za Chiny nie moge wcisnąć jedynki... Pomocy...!!
Łuki
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 paź 2007, o 02:30
Lokalizacja: Olsztyn


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości