Problem ze wstrecznym

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Problem ze wstrecznym

Postprzez radzik84 » 14 gru 2007, o 17:42

Witam!
Potrzebuj? porady. Wszystkie biegi ??cznie ze wstecznym wchodz? elegancko. Gdy wrzucam wsteczny i chc? ruszy? auto stoi i s?ycha? jak si? ??izga(taki wysokotonowy pisk) i wybija. Czasem lekko drgnie do ty?u ale tylko jak przytrzymam ga?ke, towarzyszy temu do?? g?o?ny ?omot. Dodam jeszcze ?e wcze?niej wsteczny dzia?a? lekko szuraj?c podczas jazdy. Teraz to ju? masakra. Czy mam si? szykowa? na wymian? szkrzyni? :-? Prosz? o pomoc.
radzik84
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 17:28
Lokalizacja: Olsztyn

Problem ze wstrecznym

 

Postprzez uli » 14 gru 2007, o 18:34

kloego wiem co jest, sa 2 mozliwosci jedna to zla a druga gorsza w obu przypadkach roebrac trzeba skrzynie
8-)

[ Dodano: 2007-12-14, 17:42 ]
pierwsza sprawdz czy masz srubke mala pod skrzynia a druga to rozleciala sie zebatka na walku posrednim.Wysylam ci zdjecia z mojej skrzyni ktora sam naprawilem a rozsypal sie tryb biegu wstecznego i walka sprzeglowego zmielilem
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lackas » 30 gru 2007, o 18:14

mam pytanie w związku z wymianą owej zębatki,a więc ja
ki jest jej oraz całej roboty koszt,pozdrawiam
Avatar użytkownika
lackas
Members
 
Posty: 587
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 13:15
Lokalizacja: SI

Postprzez uli » 2 sty 2008, o 20:24

owa naprawe to kazdy chyba mechanik powie ze sie nie oplaca ja tak mialem wiec sam to zrobilem zebatke i walek sprzeglowy musialem kupic jak widzisz tez tryb duzy walka glownego wiec mnie to wyniosla 450zl a nie kupowalem skrzyni bo wiem co moge sie po tej spodziewac i wiem ze jeszcze wiele km zrobie z nia wiec decyzja nalezy do cibie zycze ci powodzenia 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lackas » 3 sty 2008, o 18:05

...dokładnie te słowa usłyszałem-nie opłaca sie rozbierać lepiej kupić(najlepiej kota w worku...)ale dzięki za odp.wiem przynajmniej na czym
teraz stoje,pozdrawiam
Avatar użytkownika
lackas
Members
 
Posty: 587
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 13:15
Lokalizacja: SI


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości