problem ze skrzynia

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

problem ze skrzynia

Postprzez mirek r » 29 lut 2008, o 23:38

mam pytanko koledzy mam golfika 1.9 TD wymieniłem skrzynie i teraz przy 3000 obrotów silnika osiągam 100 km a przedtem 120 morze mi ktoś doradzić dlaczego
mirek r
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 17:50
Lokalizacja: debica

problem ze skrzynia

 

Postprzez czepi » 2 mar 2008, o 22:00

zakładając że kupowałeś skrzynie akurat do twojego silnika to oznacza że już kiedyś ktoś ją wymieniał na inną (od innego silnika) z innymi przełożeniami... inny mniej optymistyczny wariant to że kupiłeś i założyłeś skrzynie nie do tego modelu silnika przez co teraz zmieni ci się nieco dynamika jazdy... rada - sprawdź czy kupiłeś odpowiednią skrzynie do twojego modelu silnika...
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez antoś » 11 mar 2008, o 21:56

masz skrzynie nie taka jak orginalna napewno pasat lub audi a3,ja tez kupilem golfa 1.9tdi ze skrzynia od pasata i mialem ten sam problem z obrotami dopiero jak mi piatka siadla<przemielilo ja> to po numerach skrzyni dowiedzialem sie ze mam od paska 91,idz do salonu vw podaj numer ramy i ci podadz pierwsze cyfry jakie maja byc<np.potrzebowalem skrzynie z numerami asd a mialem cex>gdzies musisz miec nalepke np w bagazniku taka biala i tam beda bo silnik masz podejzewam 1z,i tez bedzie skrzynia asd...narka
antoś
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 21:35
Lokalizacja: Niewieścin


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości