Problem ze skrzynia 8N

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Problem ze skrzynia 8N

Postprzez BartoszChudek » 20 sie 2007, o 23:28

Witam !! mam pytanie - mam golfa III 1.6 1994, mianowicie auto sprowadziłem z niemiec na chodzie , ale po 2 dniach jezdzenia rozsypały sie satelitki układu różnicowego , chciałem tanio kupic skrzynię w całości , ale okazało sie że skrzynie 8N jest w cenie 1200 -1000zł , w sosnowcu dowiedziałem sie , że moge dostać sam mechanizm róznicowy za 350zł , ale znajomy mechanik powiedział mi , że w VolksWagenie będę mógł dostac same satelitki i może to sie okazac najtańsze ze wszytskich rozwiązań . Proszę o rade co mam zrobić , a może ktoś z was ma na zbyciu potrzbne mi rzeczy , prosił bym o kontakt mailowy ...
Pozdrawiam
BartoszChudek
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 23:17
Lokalizacja: Żory

Problem ze skrzynia 8N

 

Postprzez ted3 » 24 sie 2007, o 08:20

Same satelitki nie są drogie , ale za ich wymianę zapłacisz już sporo. Na pewno trzeba będzie wymienic jeszcze jakieś łożyska , uszczelniacze.Lepiej wymień całą skrzynię . Będzie szybciej i pewniej.
ted3
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 26 cze 2007, o 10:57
Lokalizacja: wielkoplska

Postprzez BartoszChudek » 24 sie 2007, o 12:07

No wymiane przeprowadze sam ...
Tylko jest problem pieniężny , bo nie mam tak odrazu 1200 zł na skrzynię i narazie chciałem wymienic tylko satelitki
Pozdrawiam !!
BartoszChudek
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 23:17
Lokalizacja: Żory


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość