Problem z 1 biegiem po rozgrzaniu skrzyni

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Problem z 1 biegiem po rozgrzaniu skrzyni

Postprzez Pablo7407 » 13 paź 2007, o 00:00

Witam mam problem z wrzuceniem jedynki po rozgrzaniu sie samochodu. Objawy występują po parunastu minutach jazdy gdy wszystko sie rozgrzeje. na początku nie ma problemu lecz gdy skrzynia sie rozgrzeje nie moge ruszyc z 1 biegu. wrzucam wtedy dwójke , wysprzęglam i jedynka załapuje. CO TO MOŻE BYĆ??????????????
Grochu
Pablo7407
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 wrz 2007, o 23:32
Lokalizacja: Marki

Problem z 1 biegiem po rozgrzaniu skrzyni

 

Postprzez uli » 13 paź 2007, o 21:59

Synchronizator lub mechanizm synchronizatora. radze jak najszybciej rozebrac skrzynie i wymienic. A ze mieszkasz w Markach to na ul. piotra skargi w wawa jest gosc co zajmuje sie tylko skrzyniami biegow od golfow. 8-) 8-)(A moze tez byc łozysko na walku,ktore po rozgrzaniu sie oleju dostaje luzu ale nie jestem pewien)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mike_golf3eco » 18 paź 2007, o 22:54

uli napisał(a):Synchronizator lub mechanizm synchronizatora. radze jak najszybciej rozebrac skrzynie i wymienic. A ze mieszkasz w Markach to na ul. piotra skargi w wawa jest gosc co zajmuje sie tylko skrzyniami biegow od golfow. 8-) 8-)(A moze tez byc łozysko na walku,ktore po rozgrzaniu sie oleju dostaje luzu ale nie jestem pewien)


A masz może jakieś namiary na tego typa? Półautomaty (Ecomatic) też robi? Nie wiesz?
mike_golf3eco
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 paź 2007, o 22:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez uli » 19 paź 2007, o 16:32

jak napisalem wszystkie skrzynie do golfa. podalem ci ulice jest na piotra skargi jak wjedziesz w ta ulice to nad brama bedzie duzy zoty szyld skrzynie biegow audi vw naprawa itd napewno trafisz. tam cie nakieruja i wszystko powiedza 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości