prblem sprzegło.

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

prblem sprzegło.

Postprzez marcin1981 » 20 mar 2008, o 17:51

mam kłopot ze sprzegłem w mojej golfinie 1996 benz. nie moge zrobic zrywa nie wiem co jest grane puszczam sprzegło a on jakby na sprzegle jechał ...pomocy
Avatar użytkownika
marcin1981
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 21:11
Lokalizacja: sulechów

prblem sprzegło.

 

Postprzez uli » 20 mar 2008, o 18:01

Mam pytanie oczywiscie nie chce cie obrazic ale czy umiesz ruszac tak zeby buksowaly kola? Poza ty to co napisales to za malo zeby co kolwiek zdiagnozowac. Powiedz wiecej na ten temat czujesz ze jak jedziesz to tez sie slizga a moze ci sie linka blokuje mowie napisz wiecej albo sie naucz strzelac ze sprzegla i tyle 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Imper » 20 mar 2008, o 19:01

marcin1981, jesli dobrze Cie zrozumialem to po prostu masz sprzeglo do wymiany tarcza jest juz wytarata zbytnio i pewnie zaczyna sie slizgac przec co nabiera obrotow a nie przenosci calej sily napedowej na przednia os... ja mam tak samo tylko ze u mnie jeszcze mozna na piskach ruszyc jednak coraz bardziej auto traci moc i kiedys mozesz sie zdziwic jak zaczniesz kogos wyprzedzac to sprzeglo slizgnie Ci sie calkiem wtedy tylko obroty bujna sie maksa a predkosc zacznie spadac i awaria gotowa... zacznij sie rozgladac za nwym sprzeglem :P a powiem Ci ze to nie sa tanie rzeczy za samo sprzeglo licz sobie od 300 do 400 zl a robocizna 200zl bo ejst co rozbierac
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kataniarz » 20 mar 2008, o 22:08

Kolego mialem to samo sprzegło "luk"370 zł +120robota i bedziesz palił kapcia jak chcewsz;p;p;p
kataniarz
kataniarz
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:38
Lokalizacja: jarocin wlkp


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości