POMCY skrzynia biegow...

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Postprzez greg_117 » 7 lis 2010, o 13:40

Siemka. Juz mam autko zrobione. Lecz zamiast skrzyni 5-cio biegowej koleś wcisnal mi 4 biegowa a tak nie wiedzialem,ze to jest 4... to bedzie cos przeszkadzalo czy co?? a i jeszcze jedna rzecz. po zlożeniu wszytskiego... założeniu nowego sprzegła SACHS nadal slychac takie piszczenie z okolic skrzyni... moze jeszcze malo oleju jest?
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

 

Postprzez SotoM » 7 lis 2010, o 14:43

oj odczujesz ta 4ke na portwelu... przynajmniej pezy 100km/h mogłes sobie wbic 5ke i auto na niskich obrotach sobie pracowało i jechało a teraz bedziesz słyszał ryczacy silnik i powyzej 100km bedziesz mial przepał... dales cial ze sie wczesniej nie odezwales- znajomek ma skrzynie 5ke- 600zł za nią chce. wyjeta z auta jeźdzacego które niemiec oddał w rozlicznieu...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez greg_117 » 8 lis 2010, o 16:25

Masz rację,że to odczuję ale kto by pomyślał,że koels zrobi mnie w hu***... wpadne do neigo i mu to powiem,że dał 4 a nie 5 biegową i niech zejdzie z ceny gdyż płaciłem mu za skrzynię 5 i zaśpiewał mi 500zł... a auta potrzebowałem to nie szukałem nigdzie dalej...

Z czasem wymienię na 5 ale tak mysle od czego wsadzić aby był mocniejszy :) aby miał lepsze pzrełożenie :)
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Postprzez SotoM » 8 lis 2010, o 19:00

jeśli ci chodzi o odejście a nie zależy ci na prędkości, zawsze możesz włożyć skrzynie od dizla.
jeśli chcesz skrzynie to dam ci namiar na mojego znajomego - wcześniej już pisałem - skrzynia jest pewna(świeżego oleju nalać) 600zl + koszt wysyłki.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości