pedał sprzegla w podlodze

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

pedał sprzegla w podlodze

Postprzez lookasgolf33 » 15 lip 2012, o 13:39

witam,dzisiaj przy zmianie biegu nagle pedal sprzegla wogole nie odbil do gory,otworzylem maske i zauwazylem ze linka sprzegla chodzi luzniutko,okazalo sie ze spadla z mocowania na pedale,po zalozeniu jakis czas bylo dobrze ale z powrotem peadl coraz slabiej zaczal odbijac,mam wrazenie ze linka tak jakby sie sama rozkrecala bo ostatnio sprzeglo zaczelo brac coraz wyzej a dodam ze jakis miesiac temu sprzeglo bylo wymienione,linka takze tyle ze w czesniej mialem linke samoregulacyjna a teraz mechanik zalozyl mi taka ktora moge regulowac samemu.mial ktos kiedys taki proble?wie moze ktos jak zaradzic temu?
Avatar użytkownika
lookasgolf33
Gaduła
 
Posty: 431
Dołączył(a): 12 maja 2009, o 18:01
Lokalizacja: Sulów

pedał sprzegla w podlodze

 

Postprzez Paweu » 15 lip 2012, o 14:30

lookasgolf33 napisał(a):mial ktos kiedys taki proble?wie moze ktos jak zaradzic temu?


u mnie jest podobnie... linka sama się luzuje ... może jeszcze jedna nakrętka kontrująca dałaby radę..
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez prezesik » 15 lip 2012, o 14:33

Poczytaj poniższy temat - miałem identycznie.

http://www.golf3.pl/topics7/linka-sprzegla-vt34453.htm


... zapewne, rozciągła się do pewnego rozmiaru i tak powinna już zostać na dłuższy czas. To jest urok wszystkich linek stalowych ktore w procesie prdukcji nie zostałe wstępnie rozciągniete (tania podróba). To samo miałem z dorabianymi linkami do szyb elektrycznych, musialem wszystko ponownie rozbierać po paru dniach używania żeby je skrócić...
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez chomik » 15 lip 2012, o 15:35

wypadło zabezpieczenie z linki ?
http://auto-truck3.pl/product.php?id_product=3079
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości