Mam problem z odpalenioem golfa

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Mam problem z odpalenioem golfa

Postprzez Pitt » 7 kwi 2007, o 20:11

Witam mam problem z odpaleniem golfa 3. Posiadam silnik 1.6 benzyna, zauwarzylem ze nie mam iskry: co moze byc przyczyna. Cewka, modul czy moze czujnik halla a moze cos innego. Cale czas odpalal i wlasnie dzisiaj pierwszy raz mnie zawiodl
Pitt
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 19:26
Lokalizacja: Jaworzno

Mam problem z odpalenioem golfa

 

Postprzez kamfil » 18 maja 2007, o 20:16

Tak jak napisales to moze byc ktoras z tych zeczy skoro nie ma iskry:) nikt Ci teraz nie powie co moze byc przyczyna tylko mechanik ktory sprawdzi czy cewka daje prad itp jezeli chcesz to robic sam a ja bede mial chwile czasu o powiem ci jak sprawdzic te podzespoly:) ale proponuje zdecydowanie podjechac do elektryka bo go prad nie tyka:)
kamfil
 

Postprzez m.k.koncok » 25 maja 2007, o 22:50

Proponuje na poczatek wyciagnac przewud pradowy z rozdzielacza z drugiej strony wchodzi do cewki wsac swiece izobacz cz jest iskra,jesli jest rozdzielacz poszedl , jesli niema w cewce pradu to znaczy niedochodzi prawdopodobnie jest cewka walnieta mialem to samo ostatnio cewk mi rabla auto odpalilo zgaslo i juz nie zapalilo.I jeszcze jedno jesli chcesz umyc silnik keszerem nie lej po cewce bo ja XXX strzeli.
Ostatnio edytowano 28 maja 2007, o 00:12 przez m.k.koncok, łącznie edytowano 1 raz
m.k.koncok
 

Postprzez vibes » 28 maja 2007, o 00:13

Jak myjesz silnik nawet preparatami to nigdy nie lej na aparat zapłonowy bo odpalisz... za 2 dni jak na słońcu przeschnie z otwartą maską :mrgreen:
--==///Memento Mori///==--
Avatar użytkownika
vibes
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 11:14
Lokalizacja: ZCH

Postprzez sebaa » 28 maja 2007, o 10:19

Jak myjesz silnik nawet preparatami to nigdy nie lej na aparat zapłonowy bo odpalisz... za 2 dni jak na słońcu przeschnie z otwartą maską :mrgreen:

W najlepszym przypadku. :P

Ogólnie ja nie jestem zwolennikiem mycia silników. Wiadomo w jakich warunkach pracuje i to naturalna rzecz, że się brudzi. Oczywiście nie mówię o jakiś wielkich wyciekach oleju itepe.
sebaa
Administrator
 
Posty: 98
Dołączył(a): 11 sty 2007, o 15:52

Postprzez vibes » 28 maja 2007, o 13:42

Oczywiscie, silnik to silnik, chyba ze ktos robi clean look'a to wtedy owszem że ład i porządek musi być ale ja bym nie mógł mieć clean looka bo bym chyba za kierownicą wrzodów się nabawił :mrgreen: że mi pęknie uszczela i wszystko szlag... :evil:
--==///Memento Mori///==--
Avatar użytkownika
vibes
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 11:14
Lokalizacja: ZCH

Postprzez jn » 21 sie 2007, o 17:34

święta racja umycie silnika zbyt....hmm oporowo spowoduje zalanie elektryki wiem bo sam, to zrobiłem -nie wiem po jaki h..., ale cóż jak vibes powiedział: 2 dni, macha w górę, słoneczko i tyle no może jeszcze pare browarków żeby nerwy ukoić.....
jn
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 sie 2007, o 15:02
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości