lewarek

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

lewarek

Postprzez Diego » 9 gru 2011, o 16:33

jak sie wyjmuje sam lewarek?? mam po prostu ucinany i chciałbym go wydłużyc troche albo dac taki jak mam byc.... kupiłem ponadto nowa gałke a tu lipa, za mały gwint na lewarku a za duzy w gałce.... jak to poskładac i zrobic zeby było git :-) chciałbym normalnie wklrecic ta gałke tak jak fabryka przykazała
Diego
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 23:51
Lokalizacja: Małopolska

lewarek

 

Re: lewarek

Postprzez K@mil » 9 gru 2011, o 16:42

Diego napisał(a):jak sie wyjmuje sam lewarek?? mam po prostu ucinany i chciałbym go wydłużyc troche albo dac taki jak mam byc.... kupiłem ponadto nowa gałke a tu lipa, za mały gwint na lewarku a za duzy w gałce.... jak to poskładac i zrobic zeby było git :-) chciałbym normalnie wklrecic ta gałke tak jak fabryka przykazała


Zeby wyciągnąć gałke to trzeba dostać sie do nie od dołu auta. Czyli popuścić tłumik i pod nim jest srebna blacha i dopiero pod nią są nakretki do całego drążka :)

Kupa roboty tylko tyle powiem. To samo sie robi jak chce sie wymienić jabłko które widać z góry i w czym siedzi właśnie drążek
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Diego » 9 gru 2011, o 16:59

a co z wymiarem gwintu na tym lewarku??? ja kupiłem gałke dydykowana do golfa 3 i okazała sie za duza . tak sam tata w golfie ma tez za duzą i usadzał na czyms tam...ale ja chce własnie zeby sie normalnie wkrecala gałka.czy na koncy tego drązka fabrycznie jest zgrubienie i wiekszy gwint??
Diego
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 23:51
Lokalizacja: Małopolska


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości