kłopoty za skrzynią biegów

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

kłopoty za skrzynią biegów

Postprzez Grzesiek » 10 cze 2007, o 20:16

witam jestem nowym urzytkownikiem golfa 3 mam mały problem w czasie jazdy wozleciała mi sie skrzynia biegów strasznie zrzędi na wszystkich biegach 5 bieg wogule jest nieaktywny i cięszko wbić wsteczny napiszcie czy to jest durzy problem i czy jest kosztowny

mam jeszcze jedno pytanko czy w razie potszeby wymiany skrzyni biegów morzna zrobić zamianę na skrzynię z golfa 3 1.8

pozdrawiam
cierpliwie czekam na odpowiedz
Grzesiek
 

kłopoty za skrzynią biegów

 

Postprzez TOMMy » 11 cze 2007, o 10:18

Będziesz musiał rozkręcić całą skrzynię i sobie pooglądać, ale raczej wymiana nic nie pomoże tylko będziesz musiał kupić nową. Ja osobiście kupiłbym nową skrzynię, a nie zamieniałbym z innego auta. Co do kosztu nowej skrzyni i wymiana to będzie to dość sporo, ale do końca nie wiem. Zobacz na allegro http://www.allegro.pl/item203814905_skr ... m_94r.html Pozdro!
TOMMy
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 cze 2007, o 12:30
Lokalizacja: SY

Postprzez Grzesiek » 11 cze 2007, o 12:34

dzękuje za informację jurz zawiozłem do mechanika pozdro dla ciebie dzięki
Grzesiek
 

Postprzez TOMMy » 11 cze 2007, o 22:50

Nie ma sprawy! Zawsze służę pomocą! Powodzenie i trzymam za Was kciuki - Ciebie i Golfa ;-)
TOMMy
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 cze 2007, o 12:30
Lokalizacja: SY

Postprzez MAX23 » 12 cze 2007, o 23:21

WITAM.JESTEM SWIEZAK NA FORUM.MAM PYTANIE DO WAS.MAM TAKI PROBLEM ZE SKRZYNIA.ZE GDY JEST NA LUZIE LUB GDY JEST NA BIEGU 1,2 ITD TO MI CHYRCZY COS W SKRZYNI.ALE NIEJESTEM PEWIEN.NIEDAWNO WYMIENILEM TARCZE SPRZEGLOW.MYSLALEM ZE COS POMOZE.ALE NIC.POWIECCIE CO MAM ZROBIC.DZIEKI :-(
MAX
MAX23
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 cze 2007, o 23:12
Lokalizacja: LONDON

Postprzez krazek1 » 13 cze 2007, o 07:38

MAX23 napisał(a):WITAM.JESTEM SWIEZAK NA FORUM.MAM PYTANIE DO WAS.MAM TAKI PROBLEM ZE SKRZYNIA.ZE GDY JEST NA LUZIE LUB GDY JEST NA BIEGU 1,2 ITD TO MI CHYRCZY COS W SKRZYNI.ALE NIEJESTEM PEWIEN.NIEDAWNO WYMIENILEM TARCZE SPRZEGLOW.MYSLALEM ZE COS POMOZE.ALE NIC.POWIECCIE CO MAM ZROBIC.DZIEKI :-(

1)Najlepiej by było jak byś założył nowy temat :roll:
2) Nie pisz DUŻYMI literami :evil:
3)A co do charczenia, to może łożyska masz walnięte
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez SotoM » 22 lip 2007, o 21:05

krazek ma racje to na bank łozyska w skrzyni.przerabiałemjuz ten temat bardziej opłacało mi sie kupis uzywke niz naprawiac sk.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości