Jakie sprzeglo w Mk3?!!

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Jakie sprzeglo w Mk3?!!

Postprzez jarobarca » 16 cze 2009, o 16:43

Witam. Mam problem, a mianowicie.. poszedlem do sklepu motoryzacyjnego i chcialem zamowic sprzeglo do mojego golfa 3. Niestety sprzedawca powiedzial mi ze do mojego silnika 1.4 benzyna, 44 KW sa 2 rodzaje sprzegla oznaczone ABD i AEX.. i teraz jest problem bo sprzedawca powiedzial ze gdzies na bloku silnika prawdopodobnie jest wybite ktore oznaczenie tam jest, ale dodal ze szukanie tego to jakby szukac igle w stogu siana! Jesli ktos wymienial lub wie jakie sprzeglo idzie do takiego silnika golfa3 to prosze o szybka pomaoc. Z gory dziekuje. Pozdrawiam
jarobarca
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 15:37
Lokalizacja: Zlotoryja

Jakie sprzeglo w Mk3?!!

 

Postprzez marcinkoz2910 » 16 cze 2009, o 23:33

Wlepka jest w bagażniku pod wykładziną dobrze poszukaj lub w książce SERVICE co powinna być razem z autem

A to masz jak ją rozszyfrować --> http://www.golf3.pl/topics28/oznaczenia ... vt7082.htm
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez jarobarca » 17 cze 2009, o 07:37

Dzieki kolego. Zapomnialem wlasnie o ksiazce ze mam.. a z tym bagaznikiem nie pomyslalem. DZieki wielkie, pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-06-17, 09:08 ]
Kolego patrzylem w bagazniku, podnioslem wykladzine, ale nic tam nie moge znalezc.. pod kolem zapasowym moze to byc? Do ksiazki serwisowej nie mam teraz dostepu bo jestem w pracy, a ksiazka w domu;/ chcialbym dzis zamowic to sprzeglo..
jarobarca
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 15:37
Lokalizacja: Zlotoryja

Postprzez marcinkoz2910 » 17 cze 2009, o 20:48

ta naklejka w bagażniku jest jak by Ci to wytłumaczyć jak masz tą ściankę do której jest przykręcony bolec od zamka to na długości tej ścianki przy łączeniu z podłogą tam należy szukać (ale namieszałem) :/

Możliwe że odpadła.... czyli tylko książka serwisowa taka cienka
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości