golf 3 1.8 zmiana automatu na manual

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

golf 3 1.8 zmiana automatu na manual

Postprzez szarys » 27 kwi 2015, o 20:19

Witam

Tak jak w temacie. Niestety nadeszła ta chwila kiedy jestem zmuszony zmienić automat na manuala. Przejrzałem wiele tematów ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Nie interesuje mnie jakie części będą mi potrzebne ponieważ wszystkie mam. Potrzebuję informacji co mam zrobić z instalacją i sterownikiem od skrzyni. Znalazłem gdzieś w informację że trzeba w kostce tak złączyć żeby sterownik cały czas miał informację że dźwignia ustawiona jest w pozycji P żeby dało się silnik odpalić , ale nie było napisane w której i które piny spiąć. Czy któryś z szanownych forumowiczów przerabiał ten temat i będzie na tyle miły żeby mnie w tym temacie pokierować?
Avatar użytkownika
szarys
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:39
Lokalizacja: Starachowice
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 ABS
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

golf 3 1.8 zmiana automatu na manual

 

Postprzez k-m-r1 » 1 maja 2015, o 22:50

skoro nie wiesz to trzeba sprawdzic któe piny mają zwarcie gdy skrzynia jest w P

miernij kolege i sprzwdzasz ewentualnie szukac opisu dla golfa polo skody seata passata .. grupy VAG

[ Dodano: 2015-05-01, 21:50 ]
http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... FAQ!/page3
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości