Dziwne tarcie

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Dziwne tarcie

Postprzez CzuCzu20 » 25 sty 2008, o 10:59

Witam. Mam maly problem z golfikiem otoz przy jezdzie na wprost przy delikatnym dodawaniu gazu slysze dziwne impulsywne tarcie o takim gumowym dzwieku ale po puszczeniu gazu calkowicie dzwiek ustaje, wymienilem lewy przegub i tarcie sie zmniejszylo ale nadal jest odczuwalne mam takie pytanie czy ten dzwiek moze wydobywac sie z polosiek czy to raczej inna sprawa?? prosze o pomoc...
CzuCzu20
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sty 2008, o 16:53
Lokalizacja: Psk

Dziwne tarcie

 

Postprzez mietek » 25 sty 2008, o 12:30

ja mailem to samo ale mi w skrzyni piszczalo :-/ i dlaczego wymieniles lewy przegub a nie lewy i prawy te zeczy wymienia sie razem tak samo jak lozyska jak jedno to i drugie a bynajmniej tak sie robi z przodu czesto jest cos slyszalne po jednej stronie a to wlasnie popsute jest po innej takie oglupiajace echo
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez CzuCzu20 » 25 sty 2008, o 12:56

mietek napisał(a):ja mailem to samo ale mi w skrzyni piszczalo :-/ i dlaczego wymieniles lewy przegub a nie lewy i prawy te zeczy wymienia sie razem tak samo jak lozyska jak jedno to i drugie a bynajmniej tak sie robi z przodu czesto jest cos slyszalne po jednej stronie a to wlasnie popsute jest po innej takie oglupiajace echo

masz racje ale to nie jest napewno przegub byc moze to sa lozyska bylem dzisiaj na zmianie oleju i filtrow i mechanik mi powiedzial ze lozysko moze dawac taki efekt poniewaz ma uszczelniacz gumowy wiec licze ze zmiana lozyska pomoze...

[ Dodano: 2008-02-04, 11:38 ]
problem rozwiazany :)) to jednak bylo lozysko a slabo bylo dokrecone mechanik mi dociagnal i jest gites nie ma zadnego tarcia :)))
CzuCzu20
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sty 2008, o 16:53
Lokalizacja: Psk


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości