Drążek skrzyni biegów

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Drążek skrzyni biegów

Postprzez maci3k5 » 30 sie 2013, o 08:07

Witam. Jka jest przyczna luźnego drążka? Biegi wchodzą normalnie tylko jak rusze drążek do przodu lub w tył jest luźny?
film
http://youtu.be/btdqBfEYcLc
Avatar użytkownika
maci3k5
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Drążek skrzyni biegów

 

Postprzez Alen » 30 sie 2013, o 10:55

Nie wiem czy to będzie to samo. Ale jak miałem volvo to był identyczny problem biegi wchodziły normalnie z tym ze jak w bilem to drążek był luźny i mogłem nim ruszać jak chciałem góra dół, prawo lewo. Ale to były tylko tulejki które się wyrobiły . Jeździłem tak jakiś rok bo mi to nie przeszkadzało. A koszt wymiany to było jakieś 70 zl
Avatar użytkownika
Alen
Badacz tematu
 
Posty: 153
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 08:58
Lokalizacja: Ciechocinek / CAL

Postprzez Paweu » 30 sie 2013, o 11:28

Alen napisał(a):Nie wiem czy to będzie to samo. Ale jak miałem volvo to był identyczny problem biegi wchodziły normalnie z tym ze jak w bilem to drążek był luźny i mogłem nim ruszać jak chciałem góra dół, prawo lewo. Ale to były tylko tulejki które się wyrobiły . Jeździłem tak jakiś rok bo mi to nie przeszkadzało. A koszt wymiany to było jakieś 70 zl


Volvo to nie g3.

maci3k5 napisał(a):Witam. Jka jest przyczna luźnego drążka? Biegi wchodzą normalnie tylko jak rusze drążek do przodu lub w tył jest luźny?


Tutaj masz temat... poczytaj http://www.golf3.pl/topics7/luz-galki-b ... t45928.htm
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez maci3k5 » 2 wrz 2013, o 07:37

konie tematu poszła uszczelka na tym dlugim drązku co idzie do skrzyni ale fachowo nie wiem jak sie nazywa a miesci sie na dole zaraz za końcem osłony na tłumik
Avatar użytkownika
maci3k5
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 08:53
Lokalizacja: Białystok


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości