cholera go wie

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

cholera go wie

Postprzez uli » 15 gru 2007, o 20:59

Mam prosbe, co to moze byc ze wibruje mi pedal na polsprzegle lub momentami gdy zmieniam biegu do tego to pojawia sie i znika(ten problem) uczucie jakby sie tarcza sprzegla zwichrowala.Jezeli ktos wie bede wdzieczny bo nie chce wszystkiego rozbierac a wyeliminowac konkret.
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

cholera go wie

 

Postprzez gczester » 15 gru 2007, o 21:57

prawdopodobnie zaczyna sie sypac lozysko oporowe na sprzegle. Nie slychac przypadkiem jakiegos tarcia po wcisnieciu sprzegla?
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI

Postprzez uli » 16 gru 2007, o 00:08

kiedys byla dzwonienie ale po jakis 100km przesta?o a teraz to tyle ze czasem przestaje. Z tym lazyskiem to jest tak ze trzeba tarcze sciagac,a nie wspominajac o skrzyni kurcze 8-)
(Jezeli bedzie to, to dostaniesz pkt,masz jak w banku ok)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gczester » 16 gru 2007, o 14:17

wiem ze z tym jest kupa roboty jesli by to bylo to wtedy lepiej nie zwlekac z wymiana bo zablokowane lozysko rozwali caly docisk a wtedy koszty rosna ze trzy razy.a z drugiej strony poza sprzeglem nie ma chyba nic co moglo by powodowac wibracje tak ze chyba warto bylo by tam zajzec
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI

Postprzez damax2000 » 4 mar 2008, o 23:49

Witam, panowie mam ten sam problem z tą "zwichrowaną tarczą sprzęgła", jestem po wymianie sprzęgła wraz z dociskiem. Pytałem się mechanika znajomego który mi to robił, powiedział że tam nie ma łożyska oporowego, wspomne że mam Golfa 1996r. 1.8 55KW. Co to może być ?
JEŻDŻE GOLFEM, NOSZE NA SOBIE GOLF, GRAM W GOLFA, JESTEM CAŁY JAK GOLF
damax2000
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:13
Lokalizacja: Katowice


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości