Wkladki zamka Gdzie Dostac Komplet ?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Wkladki zamka Gdzie Dostac Komplet ?

Postprzez Naznaczony » 16 maja 2008, o 17:56

Chodzi mi o komplet na 2 drzwi i tylnia klapa nigdzie nie moge znalezc na allegro i innych :/ a kilograma kluczy juz mi sie nie chce nosic...
VW GOLF III 1.9 GTD-"Alfredzik Project"
Avatar użytkownika
Naznaczony
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:18
Lokalizacja: Siemianowice

Wkladki zamka Gdzie Dostac Komplet ?

 

Postprzez kolibera » 17 maja 2008, o 00:17

Mi tez walnoł zamek od strony kierowcy i też myślałam ze skonczy sie na dodatkowym komplecie kluczy. Nie szukaj wkładki podjedz do jakiegos warsztatu który zajmuje sie naprawa zamków i stacyjek i ci to zrobią , u mnie koleś coś pomajstrował zajeło mu to 30 minut i zostalam prz swoim komplecie kluczy. A dodam ze bebenek z zamka wychodzil mi z klamki wogule nie krecil i nie dało sie w zaden sposob auta zamknąć. Szkoda ze z wawy nie jestes dałabym ci super namiar.
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Naznaczony » 17 maja 2008, o 11:51

no wlasnie u mnie jak wkladalem kluczyk od strony pasazera to patrze zamek razem z kluczem uciekl z klamki coprawda strona pasazera jest mi troche zbedna ale czasami sie przydaje no i padlo ze juz najlepiej wszystkie wymienic bo i tak nei mam klucza do klapy :/
VW GOLF III 1.9 GTD-"Alfredzik Project"
Avatar użytkownika
Naznaczony
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:18
Lokalizacja: Siemianowice

Postprzez kolibera » 17 maja 2008, o 12:10

Naznaczony, puki to nic pilnego...rozejrzyj sie za warsztatem który naprawia zamki i stacyjki , popytaj jak to wyglada. Kluczyk zawsze możesz dorobić.....mowisz ze nie masz od klapy to juz chyba miales cos majstrowane bo ja jednym otwieram wszystko i nie potrzebuje dodatkowego do klapy.
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Naznaczony » 17 maja 2008, o 16:31

no majstrowane bylo na pewno bo mam po 2 do stacyjki oryginalne a drugie 2 sa bez znaczka do zamkow ale do klapy zaden nie pasuje chyba ze klapa byla wymieniana
VW GOLF III 1.9 GTD-"Alfredzik Project"
Avatar użytkownika
Naznaczony
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:18
Lokalizacja: Siemianowice


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości